[]

Bel içeriye doğru kayık

Merhaba

Ben de göbek var. (sanırım göbeklilerde bu durum oluyormuş) bel öne doğru çıkıyor
İyice hamile kadınlar gibi oluyorum. Göbeği eritmeye calışıyorum. Bu beli düzeltmek için de egzersiz varmış sanırım

YouTube dan buldursaniz size zahmet

Bu arada erkeğim

 
www.youtube.com

veya postür bozuklukları diye aratabilirsin. Sendeki durum skolyoz değildir, linki öyle attım sende ordan yürür gidersin. Genelde gym kanallarından var böyle bilgiler.
  • herseysoyledigimgibioldu  (11.05.17 00:27:27) 
  • arnold schwarzeneger  (11.05.17 10:00:43) 
ilk video işinize yaramaz. videodaki arkadaş eminim kendince iyi bir şeyler yapmak istemiş ancak verdiği bilgilerin çoğu hatalı.

ikinci video daha çok işinizi görür.
ancaaaaaak beden farkındalığınızı arttırmak ve doğru egzersizleri öğrenebilmek için lütfen fizyoterapiste danışınız.
  • baskabirsekildeolabilirdi  (11.05.17 15:00:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.