aliexpress sipariş hakkında

20 nisanda 4 farklı satıcıdan ürün sipariş ettim. kartımdan ödemenin yapıldığına dair de mesaj geldi. farklı satıcılardan olan ürünlerin 2si tam 15 gün sonra 2si birlikte elime ulaştı ve onayladım, 2si gelmedi ama. az önce gelmeyen ürünlerin ödemesi yapılmadığı için sipariş iptal edildi diye mail geldi. bu ürünlerin postaya verildiğine dair de mail gelmişti bana siparişi verdikten 2 gün sonra. nolcak şimdi bu ürünler bana ulaşmayacak mı? satıcıyla irtibata geçebilir miyim? napmam lazım?

Geçenlerde bir haber okumuştum aliexpress gemisi battı diye. Aklıma verilen siparişler geldi siparişim yokken bana dert oldu belki de siparişin o gemide olabilir diyeceğim ama kesin bilgi değil tabi ki.. allah kavuştursun ..

  • formalite  (10.05.17 21:36:52)
hatanin sebebinin odeme gerceklesmemesi olduguna emin misin? ayni sipariste 4unu de odediysen kartindan cekilmesi birlikte oluyor zaten. ha ayri ayri satin alma islemi gerceklestirdiysen o ayri. odeme yapman icin aliexpress sana bir sure veriyor eger o surede yapmazsan zaten urunler kargolanma moduna gecmemis oluyor.

  • jedilance  (11.05.17 00:36:36)