Evlilik Teklifi mekan ve öneriler İstanbul anadolu

inşallah 31 mayısta sevdiğim kadına evlilik teklif edeceğim yüzüğümü alacağım haftaya mekan olarak ta kanlıca da güzel bir mekan belirledim sizin önerileriniz ve düşünceleriniz nedir? teşekkürler

benimki bana moda sahilde başbaşa yıldızların altında otururken etmişti. mekandansa böyle bir yer daha romantikti bence.

  • sta  (10.05.17 18:22:33)
ben de @blue serenity +1 demek için geldim..vay be O.o

  • qazaqwsx  (10.05.17 18:49:11)
hocam hayırlısı tabi sevmenin zamanı olmuyor, teşekkür ederim güzel önerileriniz için

  • masumiyetkarinesi  (10.05.17 19:07:07)
Bence en iyisi evde samimi bir anda teklif edip, sonrasında kutlama için mekana gitmek.

  • peggy  (10.05.17 19:25:39)
@cutie pie moda sahilde tinerciler ve suriyeliler yok. içiniz rahat olsun.

sevgiliniz açık hava sever bir insansa bence de moda sahil çok iyi olabilir. ya da şile ağva taraflarında bir tatil ayarlayıp deniz kenarında teklif edebilirsiniz. mekanda evlilik teklifi biraz şey gibi. bilmiyorum ben pek istemezdim sanırım.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.05.17 19:28:02)
@cutie pie uyduruyorsunuz demedim yahu. ama ben gün aşırı oradayım ve hiç rahatsız eden çıkmadı ona dayanarak söyledim.

sizinki talihsizlik olmuş.

yoğurtçu parkında deli bi kadın var ona denk gelmiş olabilirsiniz bak, geçen sabah durduk yere yanımıza gelip "bisiklet kiraladım siz de biraz binsenize, ücreti bölüşürüz" diye ısrar etti :D
  • istanbul kanatlarimin altinda  (10.05.17 20:44:52)