[]

kit lensten sonraki lens ?

selam gencler, hevesle bir canon60d alıp pek ilgilenmemiştim. simdi son dönemde bir kursa gidiyorum, teknige daha cok hakim olmaya basladım. para durumum da kısıtlı ama arkadasım amerikaya gidiyorken hazır bi lens sipariş etmek istiyorum.

amaçlar: doga manzara fotoları ve normal mesafe video cekimleri.

şu is gorur mu? www.amazon.com

 
  • fyodor fyodorovic  (09.05.17 22:45:09) 
manzara çekeceksen geniş açı lazım, ama 50mm de olmazsa olmazlardan.

manzara için canon 10-18 tatminkar olabilir
  • nucleon  (09.05.17 22:47:43) 
peki hangi 50 mm?


  • art vandaley  (09.05.17 23:12:05) 
bence sen o verdiğin linkteki 2 li seti al. fiyatı da uygunmuş, tr de de araştır o set var mı, fiyatı nedir

sadece 50mm ise, ben verdiğin linkteki 50mm stm olanı kulanıyorum, gayet kaliteli, stm olduğu için videolarda da hoş oluyor.
  • nucleon  (10.05.17 19:04:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.