Sabiha Gökçen Ulaşım & Pegasus Servisi

Pegasusun Sabiha gökçen çıkışlı uçuşlarda 19.90 a servis hizmeti vardı kalktı mı bilen var mı ?
Birde sabah 8:00 daki uçağa yetişmek için nasıl gitmeli. Yenisahra dan havataş a binsem doldu kardeşim yer yok deyip almamazlık yaparlar mı ? Kaçta binmek lazım ?

Uçuşum 19 mayısta olduğu için bide yoğun olur dimi :( Yardım edin :(

Not: Bagaj vermeyi düşünmüyorum.

19.90 tl olan servis kampanyası bitti, taze bilgi.

ben en son şu yolu izledim;
www.eksiduyuru.com
  • Phoebe  (08.05.17 11:17:14 ~ 11:41:14)
genelde o tarz tarihlerde yenisahradan da otobüs kaldırıyo havataş. 6'da binmen yeterli olur.

pegasus servisine bimmedim hiç
  • hosein  (08.05.17 11:17:42)
yenisahra'dan hiç binmedim ama kadıköy'den bindiğimde hiçbir zaman sorun yaşamadım.
tabi 19 mayısta neler olur belli olmaz. siz bence her ihtimale karşı havaş'ın kalkış saatinden 15 dakika önce havaş durağında olun.

sabah erken saatlerde yenisahra'dan sabiha'ya gitmeniz muhtemelen 30-40 dakika falan sürer. ben olsam, 19 mayıs yoğunluğunu da düşünerek; yurtiçi uçacaksam 5.30'da, yurtdışı uçacaksam da 5'te yenisahra'dan binerdim.
  • istanbul kanatlarimin altinda  (08.05.17 11:25:03)
@Buffay toplu taksi olayı çok enteresanmış ya. pendike dolmuşla nasıl gittin. e-5 den gebze harem e filan mı bindin.

@Hosein gracias sinyor havataşa sorayım olmadı varsa diye.

@istanbul kadıköye uzak kalıyo neredeyse sabihadan biraz uzak (: yinede teşekkürler. evet erken gidicem.

Pegasusun servisi çok iyiydi yaa :(
  • fyodor dostoyevski  (08.05.17 11:28:02 ~ 11:29:50)
diyelim havataş'ta yer yok. bagajın yoksa yenisahra'dan e-11'e ya da e-10'a atlayıp git işte. pegasusla, pendik'ten taksiyle falan niye uğraşıyorsun ki...

not: e-10 24 saat var. yarım saat aralıklarla geçiyor.
  • zgrydn  (08.05.17 11:37:01 ~ 11:42:41)
@buffay yazınca üstüme hiç alınmadım önce, sonra algıladım soruyu.

doğrudur dolmuşla gittim.

ben yeni sahra'dan bineceğim zamanlarda da birkaç defa orda bekleyenlerle toplaşıp taksiyle gittiğimiz oldu.

e11 o kadar erken saatte yoktu ben iett sayfasından baktığımda, 6 da başlıyordu. e10 da 4:40-5:50 arası yok, telefonla arayıp teyit etmiştim geçen hafta.
  • Phoebe  (08.05.17 11:39:04 ~ 11:43:35)
18 mayısta bende kalırsın sabah 3dk de gidersin alana. Çözüm gibi çözüm

  • Nature Works  (08.05.17 14:39:21)