[]

Köln'de orta/uzun süreli ev aranıyor

Merhaba herkese,

Köln'de iş buldum ve kız arkadaşımla beraber kalacağımız tercihen 1 yıllık, olmuyorsa da en az 4 ay konaklayabileceğim ev arıyorum.

Ne kadar eşyalı olursa o kadar iyi olur, ama boş eve de gireriz dert değil.

Merkezi semtlerde arıyoruz (Ehrenfeld, Altstadt-Nord/Süd, Lindenthal, Nippes vb)
Eşyalı eve aylık €1100 kira,
Boş eve aylık €800 soğuk kira verebiliriz.

Birbirimizin üstüne basmamak için en azından 45 metrekare ve üstü ev arıyoruz.

Evini yakın zamanda boşaltacak olan, bi tanıdığı 6 aylığına sublet etmek isteyen falan varsa minnettar kalmakla yetinmez her türlü gıda ve alkol ile de şımartırız :)

Not: airbnb, şmmobilienscout24, wg-gesucht gibi siteleri takip ediyorum.

 
Peki, o semtlerin facebook sayfalarini takip ediyor musunuz? Ehrenfeld´de ev cok cok zor bulunuyor, ama Nippes, Zollstock`ta vs. ara sira birkac daire bosaliyor. Bir yillik aradiginiz icin en iyi kapi wg-gesucht.

Eger bir tanidigimin evi bosalirsa, size yonlendirilebilirim tabi ki. Bol sanslar.
  • buf-e kür  (08.05.17 18:36:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.