İspanyolca dinleme önerisi.

Merhaba!

Boş zamanlarımda İspanyolca bir şeyler dinleyeyim izleyeyim diyorum biraz geliştirmek için. Hani bir radyo istasyonu olur, kültür sanat haberleri yapan kanal olur, güncel konulardan bahseden, takip edilesi şeyler olur. Bir şeyler önerecek olan var mı?

*Öyle belli bir seviyeye yönelik değil, normal konuşma duymak istiyorum.

Teşekkürler!

+1

  • birdposing  (08.05.17 00:55:49)
radio garden'da ispanyol radyoları dinle.
ispanyol sineması çok güzeldir ispanyol filmleri izleyebilirsin.

  • cekilmis gayfe  (08.05.17 01:17:21)
pimsleur serisi işini görür.
level 4-5

  • cedex  (08.05.17 09:07:19)
Coffee break spanish +1, spotify'da da var.

  • peggy  (08.05.17 12:03:50)
Notes in spanish + 1
Ama İspanya İspanyolcası için. Bunun için Saber y Ganar diye bir yarışma var; yaklaşık 30 yıldır yayınlanıyor sanırım. Son birkaç aylık bölümleri internetten izlenebiliyor. Soruları sorarken aşağıda yazdığı ve cevaplar da ekrana yazıldığı için güzel bir kaynak.
Güney Amerika İspanyolcasına alışmak istiyorsanız, pembe diziler +1, bunun dışında 12 corazones adlı 'Acun bunu da getirse ya' tezahüratlarının olduğu bir yarışma var. Tane tane konuşuluyor.
  • aychovsky  (08.05.17 12:12:11)