Ertesi gün hapı

Öncelikle bir arkadaşım için soruyorum.

İlişkiden sonra 1 tane kullanmak yetiyor mu? Bir kaç gün devam mı edilmeli?

İlacın markası ella. Özelden de cevap verebilirsiniz.Tşk

1 tane yetiyor

  • ron dennis  (07.05.17 20:48:02)
Tek yetiyor

  • bir ileti paylastim  (07.05.17 20:48:08)
Dış gebelik olabilir

  • purple rain  (07.05.17 20:53:37)
Prospektusu okuyun.

  • kuehles blondes  (07.05.17 21:03:19)
@kuehles blondes, çok zekice. Nasıl düşünemedik? :)

  • traktör  (07.05.17 21:05:01)
ertesi gün hapı bir tanedir. öyle bi kaç tane yutulacak bişey değil, bi tanesi bile aylarca hormonlarını alt üst edebilir. şüpheli ilişkinin ardından ne kadar çabuk içilirse o kadar etkilidir.

bunların hepsi ve daha önemli bi kaç şey daha prospektüste yazıyor, @kuehles +1
  • manuel mandalina  (07.05.17 21:18:26)
@traktor

Arkadasin okuma yazmasi eksik galiba, cunku cidden acik sekilde hangi durumlarda ve nasil kullanilmasi gerektigi yaziyor. Hatta yan etkileri vb de yaziyor.

Bunun yaninda arkadas bir de korunma yontemleri hakkinda kendini bilgilendirirse iyi olur, ertesi gun hapi bir korunma yontemi degildir.

Onun disinda kutuda tek ilac varsa tek ilac alinir.
  • kuehles blondes  (07.05.17 23:02:38)