sesim fena kısıldı yardim??

Selam arkadaslar,
Ya ceryanda mi kaldim ne oldu anlayamadim sesim fena gitti ya, nette bir suru ivir zivir bilgi var, siz degerli dostlar ne onerirsiniz, ilac olur, bitkisel bisey olur, var mi bir derman tavsiyeniz?

en son bir ay kadar önce çok şiddetli bir problem yaşadım benzer bir konuda.
Doktor, vocalzone pastilini içime çekerek tüketmemi söyledi.
majezik'in boğaz spreyini verdi.
en az iki gün boyunca hiç konusmamamı söyledi, yazarak anlaşıyordum. İşim konuşma gerektirdiğinden iki gün rapor verdi hatta.
ben her konuştğumda kötü oldu açıkçası, ne zaman uzun süre zorlamadım, o zaman daha iyi oldu.
çok sıcak ve çok soğuk şeyler tüketmememi söylemişlerdi ayrıca.
  • sopiro  (07.05.17 18:58:18)
çok rahatsız olduysan dekort ampülü kır, meyve suyuna karıştır. İçerken Boğazından fırlana fırlana aksın ama aheste

  • fallopian  (07.05.17 19:47:01 ~ 19:48:27)