[]

Twin peaks izleyenlere bir sorum var.

Spoiler mi bilemedim dikkat.

Epeydir izlemiyordum 2. Sezonun 12. Bölümümdeyim, bu windom earl olaya nasıl dahil oluyordu? Nereden çıktı bu adam?

Spoiler mi bilemedim dikkat.

 
dale cooper'ın eski ortağı işte, dale bunun hastaneden kaçtığı haberini alıyor bi süre sonra da satranç hamlesi ile ilgili bir mektup alıyor ve windom earle dahil olmuş oluyor. böyle oluyodu herhalde.

ilk defa 9. bölümde adı geçmiş. sonra 18. bölümde olaya dahil olmuş. burada first appearance başlığı altında linkler var.

twinpeaks.wikia.com
  • tepedeki psychedelic adam  (07.05.17 17:36:21 ~ 17:39:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.