Hakkında neredeyse hiç bir şey hatırlamadığım stephen king filmleri

Taa VCD zamanında izlediğim 1-2 stephen king filmi geldi aklıma duruk yere.

nerdeyse haklarında hiçbir şey hatırlamadığım bu filmleri durduk yee izleyesim geldi, acaba 1-2 şey söylesem birileri ismini hatırlar mı ki?

- ilkinin çok vcd 'li olduğunu hatırlıyorum. sanırım 4 CD den oluşuyordu, kim izlicek bu kadar cd'yi diye düşünürken filmi izleyip sevmiştik galiba. film hakkında hatırladığım tek şey büyük bir ev için, malikanede geçiyordu. niye o evdeler, olaylar ne, yaratık, hayalet falan mı vardı hiçbir şey hatırlamıyorum. bir şeyler hatırlarsam editlerim..

- ikinci film ise içinde çingene vardı. adamın biri çingeneden bir şey alıyordu sonra aldığı o şey ona bir şey yaptığından tekrar o çingenenin peşine düşüyordu galiba..

mesela korkunç palyaço filmini de hatırlamıyordum ama bugün rastgele nette gördüm, dizisi geliyormuş galiba, filmin adı "it" miş.

ben şu filmleri biraz daha düşüneyim neler hatırlayacam bakalım.

1. rose red konağı
2. ise çingeneli bir kitabı var, "falcı" diye. filmi varsa odur.

  • thomaswantsmore  (06.05.17 22:04:04)
thinner ve rose red orijinal isimleri. umarım bunlardır.

  • thomaswantsmore  (06.05.17 22:05:40)
@rose red konağını hatırladım VCD üzerinde o yazıyordu çok sağol^^^diğer filmi bi bakayım.

  • denizaya  (06.05.17 22:15:53)