Gazi Üniversitesi

ANKARA/ÇANKAYA
Bina : G. Ü. FEN-EDB. DERSLİK BLOKLARI
Salon : ZEMİN KAT Z10 NOLU DERSLİK
-
Adres : GAZİ ÜNİVERSİTESİ FEN - EDEBİYAT FAKÜLTESİ
YENİMAHALLE

Ekteki resim doğru mu şüphe ettim.

Değilse nasıl giderim? (Yola Altınpark/Subayevlerinden çıkacağım)

Şimdiden teşekkürler..

haritada gösterilen yer doğru. ana kampüsün içinde fen-edebiyat fakültesi.

  • bol kepce  (06.05.17 12:53:56)
fen edebiyat biraz dış taraftaydı sanki. imam hatip lisesi mi ne var onun oraya yakın.
şimdi baktım abant sokaktan girecen. metrodan çok yürürsün sakın diyim. minibüse bin eczacılık fakültesinin orada in. çok yakın

  • cekilmis gayfe  (06.05.17 13:05:43 ~ 13:08:09)
subayevleri tarafını bilmiyorum da
metro ile beşeveler durağında inip yürüyebilirsin
ya da ankamall'in ordan geçen aşti dolmuşlarına binebilirsin.
  • elorelia  (06.05.17 13:06:06)
3. caddeye gider gibi gideceksin. kazim karabekirden tandogan oradan sag yapacaksin. mke ankara universitesini gececeksin. besevler ankaray duraklarina gelince saga doneceksin. 3. cadde solunda kalacak yani. fen edebiyat fakultesi o yolda sagda idi sankim ankara hukuktan sonra. ana kampuste o yolun biraz ilerisi zaten. ama nereye park edeceksin onu bilemem.

  • sparkle kiddle  (06.05.17 13:25:33)