bi kız size efendisin demişse bu iyi bir şey midir?

bir kız size efendisin, mütevazisin demişse bunu iyi mi anlamalıyım.

malum efendi adama vs. piç adam mevzu.
öyle gönül işi olayı değil.

@kırmızıpilot sevgili olunmaz mı demek?

  • limoncello  (05.05.17 22:42:28)
bence "efendisin" sıfatı övülecek bir şey bulamayınca söyleniyor genelde. kendimden biliyorum :(

  • peace.on  (05.05.17 22:42:44)
kibarca hiçbir çekici yanın yok demek istemiş.

  • temhar  (05.05.17 22:43:10 ~ 22:43:53)
yok ama sıkıcı değilsin, mütevazi görünüp sıkıcı olanlar çok dedi. hala mı öyle diyorsunuz?

  • limoncello  (05.05.17 22:46:11)
Nerden bilelim. Kızın efendi/piç algısına ve bunlara bakışına göre degisir. Onu da sen bileceksin. Piçlerden sıkılmış, efendi adamları begenen, çekici bulan biriyse ve kendisi de o tarz bir kızsa iyi bir sey. Ama o sekilde dusunmeyen biriyse çekici degilsin demis de olabilir.

  • aquarium  (05.05.17 22:49:56)
Ben birine efendisin dediğim zaman iltifat etmiş oluyorum zira benim icin önemli bir olgu bu.

  • fraise  (05.05.17 22:52:49)
%90 kötü bir şey.sen çok iyi birisin vs ile aynı kulvarda.böyle uçuk kız olur ben kibar erkeklerden hoşlanıyorum vs der anca o bakar.onun da efendisin diye yürüyecğini sanmıyorum.o da söyleyemez

  • birdposing  (05.05.17 22:54:42)
Sevgili limoncello arkadaşım. Hayır.
Sevgili olunmaz, arkadaş olunur demiş. Bir kadın olarak diyorum ki var bir Piç takıntımız :\

  • kirmizipilotkalem  (05.05.17 23:32:04)
Friendzone'a almış demektir, kanka gibi olursunuz işte.

  • angelus  (05.05.17 23:34:26)
İyi bir şey tabii. Her kız kezban olmuyor. Delikanlı kızlar da var. Oturmasını kalkmasını bilen, efendi erkeklerden hoşlanıyorlar. Her kız sanıldığı gibi gevşek gevşek takılan tiplere bakmıyor. Biri bana bunu dese bunu iyi alırdım. Valla 24 yaşına geldim. Çok samimi olmadığım bir kız bana çok p.çsin dese bunu daha çok takardım.

  • dissendium  (05.05.17 23:37:08)
seninle yanyana uyusam bile senden zarar gelmez demek istemiş :)

  • yüzyıllık yalnızlık  (05.05.17 23:46:20)
efendi erkeklerden hoşlanan biri olarak, hoşlandığım biri olursa efendiliğini dile getirmeme kararı aldım duyurudan sonra. bence iyi anlamalıydın ama sz dh ii blrsinz -.-'

  • fallopian  (05.05.17 23:59:18)
Ne abarttiniz. Sanki yakisikli degil ama sempatiksin demiş. Efendi ve "mütevazısın" demis. Aslinda gayet iyisin ama kendini piç gibi pazarlamiyorsun, buna ihtiyaç duymuyorsun anliyorum ben bundan. Iyi taraflarını göze sokmayan ağır başlı adama denir mütevazı diye. Piç takıntımız var diyen hemcinslerimiz de kendi adına konuşsa keşke. Efendi adam deyince akliniza neler gelmişse böyle friendzone falan.. silik sıkıcı tipler canlanmıyor her kadının kafasında. Kaldı ki gonul işi degilmis. Her türlü iyi bir şey demiş işte.

  • aquarium  (06.05.17 00:35:15)
Evimin efendisi ol demek istemiş. Hemen bjk storedan "efendi" tshirti alip kizla ilk bulusmanda giy.

  • tekila shot bardağı  (06.05.17 01:00:04)
kişiye göre değişir ya, olumlu bir yorum da yapmış olabilir

  • gazozailacatmauzmani  (06.05.17 10:27:22)
hemen "sana vermez" ciler damlamış
efendiliği son derece olumlu bulan kadınlar çok bakma.
piçseverlerin türemesi de algı yüzünden.
ben amansızca seks yapmak istiyorum diyorsan -genel duyuru algısı olduğundan söylüyorum-, çok olası değil. insan gibi ilişki kuracağız duygusal ya da değil diyorsan, olur bu iş.
  • kfk  (06.05.17 11:24:36)
"Vermem" demeye getiriyor.

  • arnold schwarzeneger  (08.05.17 10:03:30)
enteresan. ben iyi anlamda soyluyorum. diger cogu adam gibi hanzo degilsin, naziksin diyordur. bos bos egonu sisirmis degilsin, mutevazisin diyordur. ki duzgun karakter belirtisi bunlar. ne ara kotu seyler oldular acaba ?

  • jimicik  (08.05.17 10:47:53)