[]

yargıtaydaki dosyanın arşiv süresi

2009 yılında başlayan bir ortsklığın giderilmesi davamız var. bu dava temyiz için 2016 yılında yargıtaya gitmiş ve şu an durumu arşivde olarak gözüküyor.

yargıtay 14. daire bakıyormuş ve aşağıdaki linkten bakınca 14. dairenin henüz 2014 yılına geldiğini görüyoruz.

hukuktan anlamayan biri olarak doğru mu anlıyorum bunları ? bu durumda en az 2 yıl daha sürer bu davanın ysrgıtaydan çıkması. 3 yılda mı bitiyor yargıtayda davalar ya bu nedir :)

www.yargitaycb.gov.tr

 
O yılların yanında yazan numaralar esas numaraları 200000 dosyadan bahsediliyor farkındaysan. 2 seneyi bulur.


  • top_secret  (05.05.17 15:07:06 ~ 15:07:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.