Nusret sorusu

Merhaba arkadaşlar. Akşam ilk defa nusrete gideceğiz. 100 lirayı çok aşmayacak şekilde iki kişi ne yiyebiliriz? Içecek falan hangileri uygun. Teşekkürler

Iki kisi midpoint vbde bile 100tlyi asmayacak sekilde zor.

  • kuehles blondes  (05.05.17 12:58:28)
suyun 20 lira olduğu mekandan bahsediyoruz değil mi?
www.google.com.tr

bi sıfır eksik yazmış olabilir misin?

@sopiro, haklısın yanlış görmüşüm. su beş lira ise nusret gibi adı çıkmış bi yer için normal.

ha cebimde 100 lira varsa nusrete mi giderdim? hayır.
  • elorelia  (05.05.17 13:01:01 ~ 13:09:10)
Burger

  • jazzabel  (05.05.17 13:03:03)
@elorelia 4 adet 75lik su 20 lira deniyor ama o fotoğrafta. Bir suyun 5 lira olması hala garipsenecek bir şey olsa dahi restoranlarda görmediğimiz bir şey de değil gerçi. Üstelik diğer ürünlere bakınca da nereden baksanız 8-10 kişi yemek yemiş. Çok da garip değil mi sanki? Ha ben gidip bir restoranda sırf meshur diye antrikota 90 tl vermek istemem tabii.

soruya cevap: bilemiyorum.
  • sopiro  (05.05.17 13:05:29)
adam bası 100'se menuden bir steak söyleyin 110-140 arası fiyati. rezervasyon yaptırmadan gidecekseniz erken gidin kapıda 30 kişiden aşağı olmuyor. iki kişi 100tl ise yemeksepetinden hambuger söyleyip evde yiyin.

  • valkin rockefeller  (05.05.17 13:05:50 ~ 13:54:36)
Zor hocam virginia angus a gidip sadece hamburger yiyip iki kişi 100 liraya çıkıyoruz.
Mesele sadece yemekse angus u öneririm.
Mesele Nusrete gitmiş olmaksa bence erken biraz daha para ayarlayıp öyle gidin.
Bir de şu var gitmek istediğiniz bir yere gidiyorsunuz madem para hesabı yapmadan iyi vakit geçirmek de önemli.
  • mutekebbir  (05.05.17 13:08:08)
toplam 100 lira ise çok güç. yiyebileceğiniz en ucuz şey hamburger o da 45 lira falandı geçen sene. (ankara'dan bahsediyorum bölgesel farklar da olabilir)

su harici bir şey içmeyin içecekler aşırı pahalı.

adam başı 100 lira ise pek çok şeyi yiyebilirsiniz. çoğu şey 70-110 lira arası zaten
  • misericord  (05.05.17 14:08:31)
Şu an nisan ayına ait bir faturada gördüğüm kadarıyla,
su 6tl, nusret burger 35tl, lokum 90tl, antrikot 90 tl, steak'ler 120tl, nusr-et 180tl, pepsi 10tl

Burger ucuz ama oraya da burger yemeye gidilmez bence.
  • peggy  (05.05.17 14:20:26)