139 üsküdar şile

yaklaşık ne kadar sürüyor? iett'nin sitesinde tek yön 3 saat diyor, o kadar sürmez herhalde.

Sürer. Yavaş gidiyor çünkü. Araç varsa iyi yoksa fena.

  • sutlu nescafe  (05.05.17 12:37:25)
İki ayrı güzergahı var. Bakarsanız birinde sahilden gider yazıyor, o daha uzun sürüyor çünkü dolaşıyor biraz. Ben bu sahilden gidene denk geldim, şileye kadar gitmedim ışık üniversitesinin oralarda bir yerde indim, 8buçukta üsküdardan bindim 11e doğru indim :/ baya uzun sürüyor gerçekten ama otobüs şehirlerlarası gibi büyük, rahat gidiliyor.

  • it is time  (05.05.17 12:37:27)
4-4.5 h duruma göre. omur torpusu. araba kirala durumun uygun ise.
oralar metres atma mekanlari ya, fiyatlar da tuzlu.

  • rusdemezale  (05.05.17 13:11:16)
üsküdardan kalkan şile otobüslerine bin 1 buçuk 2 saatte gidersin trafiğe göre değişebilir tabi
yani belediye otobüsü diil de şehirler arası gibi olanları kastetmştim

  • miss magara kadini  (05.05.17 18:23:24 ~ 18:32:54)