yürüyüş için spor ayakkabısı önerileri

Dizlerimden birinde ödem var. Ara ara dizlik ve ilaç kullanıyorum. 14 kilo verdim son 5-6 ayda, kilo azalınca ödemde azaldı ama tam dağılmadı. 4 kilometreye kadar sorun olmuyor ama daha uzun yürürsem şişiyor ödemin olduğu kısım. ben bu mesafeyi aşama aşama arttırmak istiyorum. Daha farklı bir spor ayakkabısı ile bunu önlemek mümkün mü? Var mı bu tarz ayakkabı önerileriniz? Şimdiden teşekkürler.

edit: yürüyüş dışında bir alternatifim şu an için maalesef yok. standart normal bir yürüyüş ayakkabısı kullanıyorum.

ödemi azaltır mı azaltmaz mı bu tarz tıbbi bir önerim yok fakat kullanışlı kaliteli ve rahat bir ayakkabı olarak skechers önerebilirim.

  • jamiro  (05.05.17 11:24:23)
Nike Vomero alacaksın rahat edeceksin.

  • bir ileti paylastim  (05.05.17 11:28:31)
skechers gayet rahat ama çabuk dağılıyor :(

  • nodrama  (05.05.17 11:54:25)
geçmiş olsun, ödem konusunu bilemiyorum ama bu ara ben de sürekli ayakkabı arayısındaydım. Nike Vomero diyorum ben de.

  • antikitleruhlu  (05.05.17 11:56:29)
Clarks'ın yürüyüş ayakkabıları rahattı, çok uzun süreler yürümem gereken bir seyahatte ayak ağrısı yaşatmamıştı bana. Ama ödem kısmını, tıbbi boyutunu vesaire bilemem tabii ki. Benimki düz "rahatlık" yorumu anca...

  • komnoktatere  (05.05.17 21:14:35)