[]

oda kokusu tavsiyesi

uzun süre etkisini kaybetmeyecek ve gerçekten konulduğunda fark edilecek oda kokusu arıyoum. daha önce bi tane almıştım 2 haftada bitti ve anca kendini kokutuyordu. en performanslı olanlar sprey midir? bi de namussuzlar 20 liradan aşağı fiyatları yok. bunun ucuz bir yolu yordamı yok mudur?
 
english home da bambu çubuklu olanlar var gayet güzel. uzunca bir süre de gidiyor. odada yeni koku sıkmış gibi yoğun bir koku olmuyor ama kokusu hep var ince ince çok hoş.


  • buneperhizwhatisthis  (04.05.17 23:36:40) 
Rossmann a bak orada uygun fiyatlı oda kokuları var 5₺ falan civarında ve güzel uzun vadeli


  • fasulyek  (05.05.17 01:11:26) 
onlar zararlı değil mi ya? daha doğal yöntemleri denesen onun yerine? hem daha ucuz olur. mesela aktardan limon,mandalina,portakal vs yağı alıp onu suyla seyreltip berber fısfıslarının içine koyup odaya sıksan hem hoş kokar hem doğal olur hem de sivrisinek gelmez odaya. :)


  • rtyu  (05.05.17 02:14:33 ~ 02:15:01) 
Ben pereja aldim gecen hafta. 2 haftada bitiyor.
Ondan once lavanta yagi almistim. Daha iyiydi. Bunu da acil aldim, aktar uzak.

Alkolle seyreltmeyi dusundum bu sabah hatta lavanta yagini.
  • janderzel zartanyan  (05.05.17 11:07:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.