Gomlek altina hangi tip fanila giyilmelidir?

Kolsuz fanilalar bence de hos durmuyor. Kisa kollu da yakanin altindan beyaz beyazbence hos durmuyor? Bilemedim yani. Casual gomlek altina ne tip giyilmelidir? Malum yaz geldi calisirken falan terlersek sirttan falan tutsun diye.

gri renkli (ten rengi tonuna daha yakın olduğu için beyaz olan kadar belli olmaz), geniş v yaka(gömleğin üstten bir iki düğmesi açılınca alttan görünmez) ve vücudu saran tipte kısa kollu fanila giymek lazım.

undershirtless.com
  • henry gale  (04.05.17 22:37:03 ~ 22:38:28)
kısa kollu gömlek giyen adam beta bile değildir. o yüzden uzun kollu gömlek altına fanila ya da atlet uygundur.

  • illegalstar  (05.05.17 02:01:18)
Reklam gibi olmaz umarım ama şu markanın gömlek içine giymek için özel ürettiği tişörtler var.

www.morhipo.com
  • foucauldian  (05.05.17 03:31:40 ~ 03:32:32)
@illegalstar kısa kollu gömlek nereden çıktı? :D

  • seksli harf  (05.05.17 19:38:48)