Biyomedikal staj yeri hakkında bilgisi olanlar.

İyi aksamlar. Biyomedikal Mühendisliği okumaktayım staj için yer arıyorum. Çok yerle irtibata geçtim ama tam olarak ilerde yapacağımız işi kapsayan bir yer bulamadım. Bu alanda bilgisi olan staj yapmış arkadaşlar yada bilgisi olanların onerilerini bekliyorum. Teşekkürler şimdiden.

Hangi şehirdesiniz ve hangi okulda okuyorsunuz?

  • bir3iki7  (04.05.17 22:12:36)
Erciyes Üniversitesi staj için yer farketmez

  • abomoi  (04.05.17 22:21:49)
Istanbul'da AlviMedica'da yapmistim ben.

  • uctumdageldim  (04.05.17 22:31:43)
Teşekkürler bi araştırma yapayım .

  • abomoi  (04.05.17 22:37:58)
Eger gercekten bir seyler ogrenmek istiyosan buyuk devlet hastanelerinin biyomedikal bolumune basvur. Hatta yuz yuze git gorus muhendisleriyle.

Ozel hastanelere de gidebilirsin. Ama tavsiye etmem. Pek bir sey ogretmiyorlar.

Bunlar disinda kalibrasyon sirketlerine de basvurabilirsin.

Bu biraz da senin hangi alani sevip, ilerlemek istedigine gore degisir..
  • bir3iki7  (04.05.17 22:38:51)
Hastaneden ziyade fabrika yada firma olması çok daha iyi olur

  • abomoi  (04.05.17 22:53:50)
Acibadem de IT bolumunde calisiyorum.Dikertör yard. Biyomedikal mezunu. IT alaninda da calisma sansiniz var.

Ornek olarak
  • kaiserr76  (04.05.17 23:34:14)