tavuk yerine et yemek çok daha mantıklı değil mi?

tavuklar zaten malum ne oldukları belli değil ama buna rağmen inanılmaz pahalılar yahu. bir tek ben mi tavuğun çok pahalı olduğunu düşünüyorum acaba kalitesizliğine göre? et ise resmen aynı fiyata geliyor hemen hemen tavukla(tabii göğüs hariç) bu nasıl olabilir yahu?

kırmızı etle beyaz et nasıl oluyor da aynı fiyatlar. bir yanlışın olmalı. en az yarı yarıya fark var.

  • karlmarx  (04.05.17 21:29:14)
biacaip.com

abi sen tavuğu nereden, eti nereden alıyorsun? tavukların ne olduğu belli değil, o konuda haklısın ama kırmızı et çok pahalı ya. parçadan parçaya değiştiği için yanıltıyodur belki.
  • der meister  (04.05.17 21:31:08)
pardon şey tavuklardan bahsediyorum "organik" olanlardan. iddiaları da şu, doğal yem veriyoruz. bu kadar bitti. tebrikler valla. bu marketteki yaygın markalarla arada 3 katı fark varsa bu organiklerle 1,5 katı falan yani ama ne bileyim en azından sonunda et yedim diyebiliyorsun.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.05.17 21:32:02 ~ 21:35:34)
Organik tavuk çok dandik ben hiç sevmiyorum et falan çıkmıyor, yani 40 liraya 50 liraya organik tavuk almaktansa kırmızı et almak daha mantıklı onun da kilosu o fiyatlarda.

  • angelus  (04.05.17 21:36:43)
olay organik tavuksa olay tamamen düzenbazlık. o tavuga verilen yemler de organik üretim olmalı. sonuç olarak organik tavuk için sana katılıyorum. aptal kandırıyor gibi geliyor bana.

  • karlmarx  (04.05.17 21:39:55)
migrosta 750 gram hindi göğsü (bolca marka) 11 tl civarı. 2 öğün canavar gibi löp protein. tavuktan 8 kat falan daha lezzetli.

  • hasmetizm 2046  (04.05.17 23:26:19)
Makul fiyata alınacak kırmızı et alternatifleri var. Kuyruk misal çok lezzetlidir ama bilinmez.

  • arnold schwarzeneger  (05.05.17 09:16:24)