Nasıl süprüz

www.facebook.com
Öyle gezinirken denk geldim Pegasus'un viral reklamı galiba. Düşününce çok tatlı geliyor fikir olarak ama sizin düşüncelerinizi merak ettim, yaparım, bana yapılsa mutlu olurum ya da ne gereksiz saçma vs ne düşünüyorsanız.. böyle bir şey istemek şımarıklık mı yoksa bu neymiş ben şunu bile yaparım diyecekler var mı aramızda? Cinsiyet belirtirseniz sevinirim :)

Genel olarak tatlı bir çalışma olmuş.

Soruya gelecek olursak;
Sürprizleri sevmem.
Özellikle bu konularda plansız ve programsız hareket edemem.
Her şeyin önceden ayarlanmış olması gerekiyor benim için.
Bana gereksiz ve saçma geldi ama hoşuna gidecekler vardır mutlaka.
Böyle bir şey istemek şımarıklık olabilir evet.

Kadın.
  • mutekebbir  (04.05.17 20:44:51)
@j r r tolkien hayranı peki sana yapılsa hoşuna gitmez mi? Burda erkek kıza yapmış da cinsiyetten bağımsız düşünün kız da erkeğe yapabilir.

  • pastörizesüt  (04.05.17 20:53:39)
Hatun başarılı. Adam böyle birini kaçırmamak için böyle bir şey yapmış olabilir. Böyle bir sevgilim olsa ben de yapabilirdim. Bana yapılmasını istemem. Üşengeç biriyim. Bir anda uçağa atlayıp başka bir şehre gitmek hiç bana göre değil. Erkeğim.

  • dissendium  (04.05.17 21:10:41)
Video Ay ne tatlııı dedirtmedi. Cunku tema şımarıklık uzerine. boyle boyoz istedin diye goturmek kadar şımarık piremses hissetmek istemezdim de atıyorum ailemi ozlemişimdir gidemiyorumdur oyle bir durumda fazla iyi bir surpriz olabilirdi. ya da kendisini ozlemisimdir pat diye gelmesi gibi.

boyle seyler istemek derken ? boyle seyler talep eden, boyle şovlar yapmaya icten ice zorlayan birine yapılmamalı zaten . Surpriz sevmem diyemem, Genel olarak ince bir jestle gorgusuzce parayla şov yapma arasindaki cizgiyi aşmayacak surprizleri severim tabi.
  • aquarium  (04.05.17 21:17:15 ~ 21:18:21)
@aquarium istemek derken karşıdan talep etmek anlamında demedim böyle bir şeye mutlu olmak olsa hoşuna gitmek anlamında söyledim. Çünkü üç asağı beş yukarı insanların burdaki yorumlar gibi düşüneceğini tahmin ettiğim için böyle bir şeyi sevme konusunda suçluluk duydum ondan sordum. Ki ben sevgilime yapmak isterim böyle bir şey dediğim gibi olay bana yapılsın değil.

  • pastörizesüt  (04.05.17 21:20:33)
benzer bir durum daha önce aklıma geldi ama anlık program, maliyet vb zorluyor elbette

  • gazozailacatmauzmani  (04.05.17 21:24:10)
Sürpriz değil, romantik hiç değil. Bu kadar boktan klişelerin "romantizm" adı altında satılabiliyor olması üzücü.

  • harvey  (04.05.17 22:50:37)
Harvey +1 şu her attığı adımı cümle aleme duyuranlardan beklenecek bir hareket. Sanki sosyal medyaya paylaşım olsun diye planlanmış.

  • dahayeniymis  (04.05.17 23:25:50)
@hervey ve dahayeniymis zaten bu bir reklam.

  • pastörizesüt  (05.05.17 00:10:54)