Sizce fiyatı nasıl?

kitaplık olarak kullanmak istiyorum:

www.ikea.com.tr

çok bahalı

  • cekilmis gayfe  (04.05.17 01:18:29)
gereksiz pahalı

  • fragile lady  (04.05.17 01:19:50)
eger separator olarak da kullanacaksaniz ya da kitaplik harici estetik bir amaciniz varsa bilemiyorum ancak cok fazla kitap almaz bu. yani salt kitaplik anlaminda, iki adet 'billy kitaplik, bundan cok daha fazla kitap aliyor, asagi yukari ayni paraya.

  • kassiopeia  (04.05.17 01:20:25)
duvara ve evin şekline bağlı olarak güzel fiyatıda aslında bunun 100€ avrupada, normal. 500 küsür biraz fazla gibi tr için.

bunun yerine şu daha güzel ve şık bence. ama daha pahalı ve küçük sizinkine göre.
www.ikea.com.tr

alacaksanız bu kaplama hiç güzel değil, beyazını alın.
  • kurnaz  (04.05.17 01:20:31)
ikea beni geçenlerde göz göre göre kandırdı. defalarca aradım mail attım yapacağımız bir şey yok dedi. ben de herkese beni nasıl kandırdığınızı anlatıcam dedim. sonra markayı kötülemiş olmak gibi olmasın diye ortamlarda anlatmadım diyorum. yoksa gerçek belli. yerinde olsam asla buradan alışveriş yapmazdım. tüm evim ikea olmasına karşın ben tekrar iğne bile almayacağım bu markadan. ayrıca çok pahalı bu nedir. 200 liraya mahalle arası marangoz yapar bunu.

  • karlmarx  (04.05.17 02:23:31)
bende bundan 2 tane var

www.ikea.com.tr

ben tanesini 100 liraya aldığım için çok memnunun. her işimi görüyor. 1 tane de tv altına koymak için almayı planlıyorum
  • tavish11  (04.05.17 03:16:00)
fiyat normal.

özellikle klasör koyacaksan aynı ebatta bütün seçeneklerinden ucuz. ofise almıştım, oradan biliyorum. ama normal boyda kitap koyacaksan rafları yüksek olduğundan (33 santim) az kitap alır.

büyük boy kitap için de iyi.
  • babilbaligi  (04.05.17 04:48:43)
rengi çok kötü sadece

  • tchuck  (04.05.17 08:34:24)
Bunun küçük boyunu kullanıyorum. Derin olduğu için çift sıra kitap konuluyor ama kapaklı kitaplık candır. Toz çok fena bir şey kitaplık alacak olsam kapalı almaya çalışırdım.

  • fasulyek  (04.05.17 09:32:11)
Standart boylarda kitap koyacaksanız dendiği gibi derinliği fazla olduğu için önde boşuk kalıyor ya da 2 sıra yapmanız lazım ki o da kullanışlı olmuyor.
Yüksekliği de aynı şekilde.

Seperatör olarak değil de duvara yaslayarak kullanacaksanız billy kitaplıklar daha kullanışlı ve şık.
kapaklı olduğu için toz derdi olmuyor.
raf aralıklarını istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz ya da ekstra raf alarak sıklaştırabiliyorsunuz.

www.ikea.com.tr

fiyatı da normal.
  • demoniclewinsky  (04.05.17 10:18:08 ~ 15:20:29)
Çok pahalı

  • gozu acik sevisen yahudi  (04.05.17 10:44:37)
iyi iyi. ikea'dan televizyon sehpası aldık geçenlerde 500 tl. artık fiyatlar böyle. kurlar demiş comolokko.

  • stewie  (04.05.17 10:49:09)
ikea evleri oldu butun genc evleri. sehpalar, koltuklar, tv uniteleri, tabureler, kitapliklar vs. fotokopi gibi ayni hepsi.

kitapligin fazla genis olmasi onde kalacak boslugun haftada bir tozlanacak olmasi, kitaplarin ustunun tozlanacak olmasi ayrica sikinti.

cam kapakli kitaplik diyorum ben de.
  • jimicik  (04.05.17 10:51:18)
@jimicik, cevabında fiyatla ilgili herhangi bir yorum var mı?

soruyu yanlış anladıysanız, yanlış gördüyseniz belirteyim.

"sizce fiyatı nasıl? kitaplık olarak kullanmak istiyorum."
  • stewie  (04.05.17 10:59:03)
Bizde 16'lısı var beyaz. Kapak da taktık 4 tanesine. Gayet iyi oldu.

  • Lim5  (04.05.17 12:01:34)