apple store iphone değişimi hakkında

bugün apple storedan randevuyu alabildim sonunda sorum şu,

Telefonun garantisi bitti ama sanırım ücreti karşılığında iphone 6 plus olan telefonumu değiştiriyorlarmış süreç nasıl ilerliyor bilgisi olan ve ya daha önce değiştirmiş olan varmı?

Telefonun arızaları : Camı kırık, Ses gitmiyor , sarj hemen bitiyor

Şimdiden herekese teşekkürler

normalde standart bir bedele sayıyorlar, ama böyle sıkıntılı bir telefonu aynı kategoride değerlendirmez herhalde

  • gazozailacatmauzmani  (03.05.17 15:20:50)
Ben iki kere garanti harici değiştirdim, ilkinde suya düşürmüştüm, 1200 TL gibi bir bedele yenisini veriyorlar.
diğerinde ise ekranı kırıktı, 570 TL tamir için ücret ödedim, ekran değişimi sonrası yeni telefon gönderdiler.

ilkini yurtdışında yaptım, parayı verdim telefonu aldım. ikincisinde ise parayı verdim, telefon tamire gitti, 1 hafta sonra yenisini gönderdiler.

apple'ı telefonla ara, çok yardımcı oluyorlar, adım adım anlatıyorlar neler yapman gerektiğini.
  • facebook  (03.05.17 17:28:52)