araba sorusu

sevgili duyurucular
arabadan anlaya nvar mı?
ben bunları çok sevdim sizce nasıl fiyat/ perf. alınır mı?
www.sahibinden.com

Kilometreler çok yüksek hele 2.ilan. daha düşük km bulmaya bakın, illa otomatik olucak diyorsanız Fransız arabalarından uzak durun.

  • Fritz-X  (03.05.17 12:42:40)
İkisi de alınabilecek, çok ciddi kronik sorunları olmayan güzel araçlar. Ancak ikisinin de kilometresi biraz yüksek, mümkünse bütçeyi biraz daha artırıp 80-90 bin kilometredeki araçlara bakmanız daha mantıklı olur.

Yanlış hatırlamıyorsam, otomatik c4'un yakıt tüketimi bir hayli yüksekti. O detaya dikkat etmek lazım almadan önce.
  • md11  (03.05.17 13:27:56)
araçlar model olarak güzel ama,

1- citroen güzel bir araç ancak 2. elde satarken zor olduğu söyleniyor. kesin bilgim yok ama satarken kolay satılabilecek bir araç alınmalı.

2- c4 ile i20 arasında sınıf farkı var c4 bayaaaaa bi büyük i20 ye göre. geniş araç lazımsa c4 ağır basar.

3- i20 km si normal değil. ya kiralık kullanılmış ya da şirket aracı. tavsiye etmem. ancak daha iyi anlayanlar varsa mesela birkaç parça değiştir sorun çıkmaz derse alınabilir.

4- bu iki araç arasında kalıp en az 5 sene bineceğimi bilsem c4 alırdım. çünkü km si makul. ama düşürülmüş de olabilir.

5-fiat bravo ya da bakmanızı öneririm. tam bir fiyat performans aracı. kuzenim aldı çok sevdi. ikinci eli iyi değil yalnız, biraz zor satarsınız.
  • tukenmez adam  (03.05.17 13:59:49)