[]

Kızkulesi yemek mi kahvaltı mı

Yemek fiyatları kişi başı 150 civarı olduğu söyleniyor kahvaltı 40-50 tl imiş. İnternet sitelerinde cam kenarı %20 daha pahalı diyor ama yaz akşamları dışarda denize sıfır da yiyebiliyoruz değil mi manzara asıl öyle gözükür.


Ayrıca akşam yemekleri de kazık kötü diyorlar da kahvaltının da zevki çıkmaz diyorum manzara keyfi olmaz.

 
İçerde cam kenarında da otursan dışarı gözükmüyor zaten. Bence kahvaltıya gidin. Neden çıkmasın ki daha tatlı olur.


  • ave maria  (01.05.17 15:35:00) 
Biz kahvaltıya gitmiştik, gayet güzeldi.


  • fraise  (01.05.17 15:40:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.