[]

Hobi olarak ahşap tornacılık hakkında soru ?

Arkadaşlar öncelikle merhabalar. Hobi olarak kendime bir ahşap torna yapıyorum. Şu an yapım aşamasında fakat bitimine çok az kaldı. Benim merak ettiğim bu youtube'da videoları da olan silindir şeklindeki ahşabı ben nereden temin edebilirim? Yani şekil vereceğim malzemenin ilk hali olan silindirden bahsediyorum. Ayrıca başlangıç için ağaç türü olarakta yardımcı olursanız çok sevinirim.
 
mehmetmarangoz.com

güvenilir ve işlerini özenle yapan insanlar. ben daha ufak ahşap hobi ile uğraşıyorum bir kaç kez alışveriş yaptın, gayet memnunum. ama daha büyük modeller için de, hem malzeme, hem ağaç çeşitleri bulabilirsin. zaten alacağın ağaç parçasının, ağacın özellikleri, ne tip çalışmalarda kullanılabileceği hakkında küçük bilgiler ve yönlendirmeler de içerir.
  • teyzem teyfik  (01.05.17 14:34:42 ~ 14:35:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.