[]

Gtx 1050 TI Ekran kartı seçimi

Merhaba,

Aşağıdaki 4 farklı ekran kartı arasında kaldım hepsi birbirinin aynı gibi ama ufak farklılıklar var sanırım. Bu farklılıkları bilmediğim için bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi? Hangi ekran kartını seçmeliyim?

www.hepsiburada.com

www.hepsiburada.com

www.vatanbilgisayar.com

www.vatanbilgisayar.com

Teşekkürler.

 
Eğer mini ekran kartına ihtiyacınız yoksa çift fanli asus derim. Isınırsa kolay ve sessiz sogutulur. Süper mini kasa yapacaksanız küçüklerden birisi.

Bu kartlardaki performans farkı mühim olmaz. Belirleyici unsur fiyat olmalı.
  • simbolmina  (01.05.17 14:21:30) 
bu tür durumlarda fiyatta ciddi bi fark yoksa asus. varsa ucuz olanı. psikolojik olarak çift fan daha rahat çalışır gibi geliyor bana. kartlar kağıt üzerinde noktası virgülüne kadar aynı. hangisi daha iyi fan üretmiştirin cevabını arıyoruz şu an. iki marka da başarılı. ama asus daha uzun süredir başarılı. o yüzden burun farkıyla çift fanlı asusu al diyorum.

www.asus.com
www.msi.com
  • aşksız prens  (01.05.17 14:39:24) 
Overclocklu versiyonuna karar verdim teşekkürler.

www.vatanbilgisayar.com
  • muhendis girmeyen eve kafam girsin  (01.05.17 15:16:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.