[]

Araç Plakası ve Üzerine Alma İşlemi Hakkında

Selamlar,

İkinci el araç aldık Gaziantep'ten. Babam alım İşlemleri ile ilgilendiği için üzerine aldı. Ben de Ankara'da kullanacağım bu aracı. Babamın üzerinde kalıp plaka değiştirmesem ne gibi sıkıntılarla karşılaşırım? Üzerime alıp, plakayı da 06 mı yapsam?


 
babanın üstüne olsa sıkıntı olmaz. vize falan alacağın zaman evrakın içine koyardın eğer senin üstüne olsaydı.


  • cekilmis gayfe  (01.05.17 14:21:50) 
27 plakayla Ankara'da gezmek demek hemen her çevirmede çevrilmeniz demek olacaktır. ben olsam plakayı değiştirirdim.


  • saygilarefendim  (01.05.17 14:56:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.