Sizde de tripofobi var mı ?

sb.

lanet olsun ne pislik bir şey bu :/

caps, link falan koyamıyorum özür dilerim.

edit: ya da olmayan var mı ya hiç bir şey hissetmeyen rahat rahat bakabilen..

İlk kez duydum ve gugilladim. Bende kaşıntı filan yok. Ama mesela bi kere bi binanin catisini onariyolardi bizim ofisin karşısindaki. Boyle catinin uzerine kiremitleri cikarip cikarip koymuslar. Delik desikti cati. Allaaam nasi sinirlerim bozuluyodu ona bakarken. Cildircak gibi oluyodum. Bu trifobiye girmez heralde ama paylasmak istedim

  • klar  (28.04.17 22:03:59)
var. kendimi parçalamaıyorum ama cidden içim bir hoş oluyor görünce. zevk almakla rahatsızlık arası

  • limoncello  (28.04.17 22:06:26)
var

  • zirrealist  (28.04.17 22:07:59)
Var. Mesela kaygana filan da göz göz oluyor ya böyle, onu da yiyemiyorum öyle olursa.

  • inawen  (28.04.17 22:09:07)
Var

  • aquarium  (28.04.17 22:13:13)
Var. Bir gece sabaha kadar uyuyamadığımı biliyorum gözümün önünden gitmeyen görüntüler yüzünden. Kaşıntı vs gibi bir durum olmuyor ama tarifsiz bir rahatsızlık hissi duyuyorum. Bu bahsettiğim eski bir olay son zamanlarda eskisi kadar rahatsız etmiyor. Tetikleyecek bir şeyle karşılaşmamak da önemli.

  • voyager 1  (28.04.17 22:27:15)
yok, en ufak rahatsızlık duymuyorum.

  • orpheus  (28.04.17 22:30:19)
kafanızdan kendinize fobi teşhisi koymayın lütfen.

şimdi bu sizde varsa bize ne, bizde varsa sana ne?

eğer probleminiz varsa doktor tavsiyesi vereyim.
  • kurnaz  (28.04.17 22:33:19)
yok.

  • cossecant  (28.04.17 22:34:03)
yani kaşıntı maşıntı olmuyor ama midemi bulandırıyor o tür şeyler. hep bir "içinden bir şey çıkacak" tedirginliği oluyor bende hele istanbul'da bir ara adım başı saç ektirmiş insanlar olurdu. onların o delikli kafalarıyla karşılşmak da işkence gibiydi.

  • m e b  (28.04.17 22:35:20)
Yoo. Hiç yok.

  • old possum  (28.04.17 22:47:04)
duyuruda olay çıkmıştı bir kere bunun yüzünden. birisi "bu ne" diye bir fotoğraf göstermişti bu fobiyi tetikleyen, herkes kendini kaybetmişti. bende var çok ağır hem de ismini görmek bile kaşınmama yetiyor şu an olduğu gibi.

  • rotten head  (28.04.17 22:48:14)
maalesef var. bunu ilk kez 8 sene önce fark etmiştim, çok delikli somut bir nesne rahatsız etmişti ama anlam verememiştim. meğer varmış böyle bir şey.

  • gogu delen adam  (28.04.17 23:03:58)
ben gayet rahat bakıyorum etkilenmiyorum. sadece çok çok uzun süre bakınca 10-15 dakika kadar uzun bi süre bakarsam yani sanırım göz yorgunluğundan dolayı biraz rahatsız oluyorum ama normalde hoşuma gidiyor.

  • matilda  (28.04.17 23:35:21)
var. daha bugun anlattım birine, en iyi ihtimalle saçlarıma bişeyler oluyor

  • hopp  (28.04.17 23:38:11)
evet var, ancak çok rahatsız edici boyutta değil. baktıkça içim bir hoş oluyor yalnızca. hem rahatsız oluyorum, hoşlaşmıyorum hem de boyuna bakmak istiyorum. öyle değişik bir duygu.

  • i m cool with that  (28.04.17 23:40:29)
var, ağır şekilde. hatta bu duyuruyu görünce bile rahatsız oldum, sana kızdım çünkü aklıma geldi ve bir süre çıkmayacak aklımdan.

  • Apocalypse  (28.04.17 23:51:14)
yok

  • reavelyn  (29.04.17 00:17:55)
Bende yok ama yakin iki arkadasimda varmis. Ilk duydugumda -boyle bir seyi ilk kez duymustum ayni zamanda- cok komik gelmisti, basmistim kahkahayi. Ama durum ciddiymis bayagi kotu oluyor kizcagiz.

  • rusyalı kozmonot  (29.04.17 00:26:31)