Evde terlikle mi dolaşıyorsunuz?

Çıplak ayak çorap filan mı? Halı kilim var mı? Halı kilim varsa niye terlik?

odamda halı yok, diğer yerlerde var ama terlik seviyorum. bazen çorap giymeden terlik giyince rahatsız ediyor ama yine de genede mayıs ayına kadar falan giyerim. tuvalete girecekken hep giyerim ama(tuvalet için ayrı terlik yok normal terlikle giriyoruz, tuvalette kilim var iki tane)

  • nundu  (28.04.17 20:58:55)
ay heyt terlik denen şey.

  • neynep  (28.04.17 21:04:33)
cıbıl ayak geziyorum

  • basond  (28.04.17 21:05:57)
ev ayakkabısı, ev patiği daha çok.
terlik çok hoş bir şey değil.

  • blatta hiberna  (28.04.17 21:07:12 ~ 21:07:39)
Hem terlik hem çorap idrar yolları enfeksiyonu geçirince çok dikkat ediyorsun.

  • kaderdeki bekir  (28.04.17 21:08:36)
Halı var yazın ince panduf gibi bir şey kışın şu kalın kocaman olanlardan giyerim.
Rahat edemiyorum.

  • mutekebbir  (28.04.17 21:09:45)
Yalın ayak. Annemler zorla giydirirse çorap. Terlik aşırı nadir. Halı kilim mevcut. Keşke olmasa.

  • Lim5  (28.04.17 21:10:07)
Çorap giymeyi hiç sevmiyorum eve girer girmez çıkarıyorum terlikle geziyorum. Halı olsa da terlikle basmak daha iyi hissettiriyor başkasının evine de gidince hemen terlik arıyorum.

  • pastörizesüt  (28.04.17 21:10:43)
Halı + terlik. Öyle rahat ediyorum. Üşüyorum.

  • fragile lady  (28.04.17 21:11:47)
terliksiyim...

  • late viper  (28.04.17 21:16:00)
Mecburi terlik. Tamamen ortopedik sorunlar nedeniyle.

  • sutlu nescafe  (28.04.17 21:20:27)
halı-kilim-parke fark etmez, yaz-kış parmak arası terlik giyiyorum. duşa da bunlarla giriyorum zaten. huy oldu erasmustan sonra özellikle. paylaşımlı bir evde yaşıyorduk ve ortak alanlar pis oluyordu çıplak ayak basamıyordum. duşun içine de giremiyordum çıplak ayakla, duşlar ortak olduğu için. şu anda da aynı şeyi devam ettiriyorum 3 senedir. memnunum

  • mrsmoon  (28.04.17 21:21:43)
kışın pofuduk ev pabuçlarıyla, yazın da terlikle. çıplak ayak yere basmayı hiç sevmem.

  • muslugubozukhayrat  (28.04.17 21:22:05)
Viva terlik ya da terlik forever alışkanlık işte

  • all girls dream  (28.04.17 21:59:44)
yazın kesinlikle cıbıldak, kışın evin sıcaklığına göre ya cıbıldak ya da terlik. çorabı eve girdiğim gibi çıkartırım hayatta rahat edemem. eğer dayanabileceğim bir soğukluk varsa yerden yine cıbıldak. terliğe de uyuz olurum.

  • blue eyes white dragon  (28.04.17 22:17:18)
ev ayakkabım var
ve de duş terliğim
ha bi de uyku çorabım
  • sadegazoz  (28.04.17 22:27:49)
Halı var ama terlik giymeden asla rahat edemiyorum evde. Hava 40 derece de olsa terliksiz basamam yerlere.

  • ms brownstone  (28.04.17 22:55:22)
Yaz-kış terlik giyerim. Halı yok evde.

  • auroraaurora  (28.04.17 22:57:25)
benim yaşadığım yer bodrum kat. bir de bir şey yakmıyorum. soğuk oluyor. ısınma amaçlı en ufak ayrıntıdan bile faydalanmam gerekiyor. halı da var, ayakkabı da giyiyorum. havalar biraz ısınmaya başlayınca terliğe geçiyorum.

  • misterturist  (28.04.17 23:13:32)
Çıplak da olsa çoraplı da olsa terlik olmadan rahat edemiyorum

Halı var, olmasa da farketmez
  • ruh i tibbiye  (28.04.17 23:28:00)
Halı var çorap var terlik var.

  • jazzabel  (28.04.17 23:30:33)
halı olsa da olmasa da yaz kış terlikle dolaşırım. terliksiz kendimi eksik hissediyorum. yere çorapla da basmam, çıplak ayakla da. ayağım mutlaka o terliği arar.

  • i m cool with that  (28.04.17 23:30:47)
Çorap giymeyi pek sevmiyorum. Genellikle halı üstündeysem çıplak ayak ama halının dışına çıkıyorsam terlik. Yazın mutfak zemini gibi bir yerde uzun süre durmayacaksam tamamen çıplak ayak. Duştan sonra parmak arası terlik. Ayaklara özgürlük!

Şu anda geçici yaşadığım ev halı kaplı ama insanlar ayakkabı ile eve girdiği için mecburen terlikle dolaşıyorum. Kendi evimde zaten öyle bir pislik olmaz, o yüzden terlik aramam.
  • aychovsky  (29.04.17 04:58:50 ~ 06:24:18)
oha ben aşırı pislik şerefsiz hissettim kendimi şu an. her zeminde çıplak ayakla yürüyebilirim ve dönüp arkama bakmam bile. hiç terlik, çorap vs. aramam. aksine, genelde çorap ya da terlik varken rahatsız hissediyorum.

  • der meister  (29.04.17 05:01:46)