[]

Android telefonu bilgisayara kabloyla bağlayıp dosya aktarmak

vallaha oldum olası ısınamadım şu androide.
Yahu arkadaş, usb den bağlıyorum, dosya aktarımı diye seçiyorum, neden hala bilgisayardan göremiyorum telefondaki fotoğrafları, videoları?
Bütün seçenekleri denedim olmuyor.
Bilgisayar telefonu göryor, sıkıntı yok ama DCIM klasörü boş.
hafıza kartı görünüyor eyvallah ama telefon hafızasındakiler görünmüyor.
bi program olsa, bilgisayara kursam, telefonu ya da android herhangi bi cihazı usb den bağladığımda "aha kardeş senin bağladığın cihazın inciği cıncığı bu. dahili hafızada bunlar var, bi tane hafıza kartı var şu kadar, onda da bunlar var diye her şeyi gösterse ve sorunsuz dosya aktarımı olsa.Siz nasıl yapıyorsunuz bu işi?
airdroid adında uygulama var , wifi üzerinden dosya aktarımı yapıyor, çok da kullanışlı bir şey ama ben kabloyla aktarım istiyorum, düz mantık.
bir tık sonrası için ayrı bir soru başlığı açacağım.

 
hocam android de
rastgele birisi baglayip kopyalamasin diye tus kilidi acmadan gormez
tus kilidi aciliyorsa bilgi ver
  • kingcyrax  (27.04.17 23:51:45) 
cunku sarj modunda. mtp ya da tmp fibi hsrflerden olusan seyi secmen gerek kabloyu pcye bağlandığında. bunu secersen dosyaları gorursun.


  • blue eyes white dragon  (28.04.17 00:16:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.