twenty one pilots-nasıl bilirsiniz?

blurryface mükemmel bir albüm değil mi? bütün şarkılar? message man, heavydirtysoul, fairly local, goner.....

ben en son pink floyd'un final cut ve dark side of the moon albümlerinde her bir şarkıyı beğendiğimi anımsıyorum. bütün şarkıları seviyorum-eksiksiz. dinlerken mesela es geçtiğim hiçbir şarkı yok. (vessel albümü de güzel ama mesela içinden birkaç tane şarkıyı ayırırım gibi)

türkiye'de pek tanınmıyolar, ya da ben öyle sanıyorum. yaş ortalaması küçük bi de sanırım kitlesinin, ondan da bana öyle gelmiş olabilir. var mı seven bu grubu merak ettim.

blurryface çok iyi bir albüm ya gerçekten. ben de çok fazla kişi tarafından bilinmediğini fark ettim, bilen de heathens'ı biliyor sadece film yüzünden.

  • theseachange  (28.04.17 00:00:49)
kendileri favorim. album zaten spotify'da cevirimdisi indirilmis hep duruyor ve hic bikmadim dinlemekten. konserlerine de gitmistim, canli performanslari bekledigimden iyidi.

dinleyenlerin yas ortalamasi kucuk evet. taninmiyor turkiye'de. gelseler de gitsek.
  • greenback  (28.04.17 00:18:41 ~ 00:19:43)
tear in my heart, ride, lane boy gibi şarkıları da çok güzel. hele tear in my heart'ta müziğin sakinleştiği kısımdaki sözler mükemmel her dinlediğimde gülümsüyorum :D

ben de seviyorum şarkılarını güzel bir tarzları var
  • nundu  (28.04.17 00:37:40)