bu kızlar/kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

www.youtube.com

biraz izledim de sinirden kendimi bıçaklayacam nerdeyse! aga bu nedir ya? kendi yorumlarımı katmadan direkt sorayım ;

bu yapılan şey hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce bu kızlar böyleli mesaj kadar güzel mi?

videodaki kızlar da çok çirkin hee özellikle yağmur kişisi asdfasdf
daha beterleri de var bi fake hesabım vardı millet neler döktürüyodu anlatamam :D

  • cekilmis gayfe  (27.04.17 22:25:49)
ya bu normal ve yaygın aslında. normal yani, baksana kızların da hoşuna gidiyor. emin ol mesaj atan kişiyi beğenseler hiç dert yanmazlar. bana da "4 yıl doktorayı mı tercih edersin 1 yıl hapishanede kalmayı mı" diyen oldu mesela. doktorayı tercih ettiğimi ciddiyet sınırları çerçevesinde belirtmiştim. ayrıca videodaki kızların hemen hepsinden güzelim.

  • ron dennis  (27.04.17 22:30:24)
geri kalanları bilmiyorum ama yağmur hakkında olumlu bir şey düşünmem mümkün değil.

  • filteria  (27.04.17 22:46:10 ~ 23:33:40)
klasik türk erkeği abazalığı işte.
sonra sen gidip normal şekilde bir kadınla tanışmaya çalıştığında aynı kefeye koyulabiliyorsun.
çünkü adam güzel, çirkin, iyi, kötü, eğitimli vs ayırt etmiyor. kriteri gerçekten nefes alması. yazıyor da yazıyor.
tinder'da erkeklerin her kadını sağa kaydırması, kadınların sadece beğendiklerini kaydırması gibi.
ülkenin sosyal medyayla imtihanı. bizdeki kullanım amacı "kız düşürmek" maalesef.
  • kfk  (27.04.17 22:53:40)
  • arnold schwarzeneger  (28.04.17 09:45:12)
@arnold :):)

kızlar kim bilmiyorum ilk kez gördüm , videoda direk kendilerine asılanlardan bahsettiklerinden baya itici geldiler
  • bnmzz  (28.04.17 11:34:04)