Müzikal filmleri sever misiniz?

Son bir yılda bayağı müzkalli seyrettim ve sevmee başlıyorum artık. Eskiden sevip sevmeme gibi durum yoktu ama artık çoğunluukla onları seyrediyorum.

Niye sarıyor ki bu şeyler ?

Sevmiyorum, hayal gücünüz yüksekse sizi hayallere sürüklüyor ve o yüzden tatlı geliyor olabilir.

En son Moulin Rouge'u sevmiştim. La la land'a da güzel diyorlar.

@qazaqwsx'daki durum bazen bende de oluyor. Hint filmlerine de bu yüzden biraz uzağım.
  • otonom  (27.04.17 00:19:06 ~ 00:20:08)
ben baştan ön yargılı oluyorum. hatta müzikal olduğunu öğrenince amaan diyip izlmiyorum ama sanırım güzel şeyler kaçırıyorum..

  • qazaqwsx  (27.04.17 00:19:07)
Sweeney Todd filmini sevmiştim. Ama şimdi düşünüyorum da çok pislik bir filmmiş. Şu anki kafa yapımla izlemem. Müzikler kaliteliyse ilgi çekiyor olabilir.

  • dissendium  (27.04.17 00:31:03)
Sweeney Todd ve Mamma Mia'yı cok sevmistim, ozellikle muzikal diye gitmem ama gitmemezlik de yapmam. Guzel seyler cikabiliyor :)

  • neferkitty  (27.04.17 00:42:30)
Severim. Ama la la land i pek sevemedim mesela

  • mutlusismankedi2015  (27.04.17 00:48:40)
farklı ve izlemesi basit filmler çünkü... kafa dağıtmak basit filmler sıkıcı oluyor, müzikaller nispeten daha ideal
ilk göz ağrım greace
sonra dirty dancing, mamma mia...
  • part time pollyanna  (27.04.17 00:49:16)
hafakanlar basıyor izlerken

  • superb  (27.04.17 10:49:28)
Hayal gücüyle müzijkalin alakasını çözemedim. Sıradan bir filmden fazla hayal gücüyle alakalı bir şey yok ki müzikalde.

les miserables mesela beni de etkileyen.

www.youtube.com
  • Cursed Chico  (27.04.17 22:46:16)
Bayılıyorum! Grease'i nereden baksan bir on beş yıldır, yılda 2-3 kez izliyorum. Funny Girl'e, Singin' in the Rain'e bayılıyorum. Klasik müzikallerden hâlâ izlemediklerim var, kıyamıyorum henüz izlemeye.

  • kobuzchu kiz  (27.04.17 23:02:36)