Hafta sonu bisiklet kiralayıp gezilecek yer

Merhaba,
Hafta sonu 2 kişi bisiklet kiralayıp gezmek istiyoruz. Daha önce hiç yapmadık.
İstanbul-Avrupa yakasında nerede bisiklet kiralayabilir ve gezebiliriz?
Avrupa yakası olmaz diyorsanız Anadolu yakası da olur ama önceliğimiz Avrupa yakası.

Yeniköy sahilde Sedona'dan kiralıyor millet. Bisiklet çeşidi bol.

  • arnold schwarzeneger  (26.04.17 10:52:26)
yeşilköy sahilde kiralayanlar var ama fiyatlar fahiş, yarım saati 15 lira gibi bir şeydi. belediye de bisiklet kiralıyor ama bisikletler çok boktan.

  • lazpalle  (26.04.17 10:54:10)
Yeniköy Sedona uzak gelirse Bike & Outdoor Beşiktaş da kiralıyordu en son.

Anadolu yakasında da Delta Bisiklet ve Bisiklet Sepeti kiralıyordu bildiğim kadarıyla. İsterseniz öncesinde telefonla arayıp emin olun, yanlış yönledirmeyeyim artık kiralamıyorlarsa.
  • chicha  (26.04.17 10:55:02)
Yeniköy müdür Yeşilköy müdür nerden kiralıyorsanız sonrasında da Belgrat Ormanı'na gidin bisikletle. Benim yapamadığım hayalimdir.

  • samterk  (26.04.17 10:58:32)
Fenerbahçe stadının Migros tarafında Cyclist Türkiye Bisiklet Dergisinin yanında bisiklet kiralama hizmeti var. Emirhan yardımcı olur. Saati 10 TL, Günlük 35 TL. İletişim: +90 534 220 9596

Uğramışken dergiye de girer eksik sayıları ücretsiz alıp sahilde çimenlere yayılıp okursunuz.
  • mahsus mahal  (26.04.17 18:03:24)