[]

7 aydır surunuyorum

psikolojimi alt üst etti. o kadar manipulatif bi insan ki, her tartısmada kendimi haksız gormeyi basarıyorum.

nasıl unutucam? 1 ay ustune mesaj atıyor yine pırpır:(


 
yaşayıp öğreneceksin.


  • orpheus  (26.04.17 03:26:58) 
Neden o kişiyle birlikte olduğunuzu düşünebilirsiniz. Yumuşak karın derler ya; bazen gidip en büyük psikolojik rahatsızlığımız veya travmamız üzerine bir ilişki kurabiliyoruz.


  • anumegha  (26.04.17 04:48:14) 
engelle, mesaj atamasın.


  • elorelia  (26.04.17 09:49:37) 
Başkasını bul.


  • arnold schwarzeneger  (26.04.17 09:50:40) 
One night stand yaşa, kendine gelirsin


  • MaNOfTheYear  (26.04.17 10:46:12) 
psikologa gidebilirsiniz. bu yanlis iliskiler tesaduf degil. abartmak gibi dusunmeyin ama belki de bu davranisinizin altinda cozmeniz gereken baska konular vardir.


  • jimicik  (26.04.17 11:03:44) 
Engelle ulasamasin +1

Insanlarla konus, illa bulusmana sevgili olmana gerek yok. Yeni insanlara olan tepkilerini gor yeni ozelliklerini tani.
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (26.04.17 12:41:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.