Otoparkta Uyumak

Beyoğlu'nda olmadık bir yerde gaza gelip alkol aldık diyelim. dönmem gereken yer çok alakasız ve uzak. İşparkın büyük otoparkında diyelim araç. Aracın içine girip bir kaç saat uyumak güvenli olur mu? ya da yasak mıdır?

parasını verdikten sonra, hiçbir şey diyebileceklerini sanmıyorum.

  • cancoskn  (25.04.17 14:13:07)
Camı hafif açık bırak uyu

  • basond  (25.04.17 14:15:23)
ispark'ın bir otoparkı vardı, bir otelin yanında, küçük, gece bir saatten sonra hizmet vermiyordu. Taksim meydana yakın. Bir kere saat 4'te gittik. Otopark mafyasının güzide bir elemanı, ispark elemanları gittikten sonra orayı mesken belliyor. Para alıyordu. Bu tarz bir ortam olabilir mi acaba? Aman diyeyim. Güvenliğe dikkat.

Birde geçenlerde bizim arkadaşlar elektro müzik festivaline gidip, zorlu center otoparkında bıraktıkları arabada sabahladılar, ancak 40-50 lira otopark ücreti ödemişlerdi.
  • cliquot  (25.04.17 14:22:50)
24saat açık çok katlı otopark.
gecelik ücreti 25filan sanırım.

  • tum haklari saklidir  (25.04.17 14:46:25)
Hiçbir sıkıntı olmaz. Doaha önce yaptım ordan biliyorum.

  • vatandasacartcurtyok  (25.04.17 15:37:52)