[]

Ayarsız gelen kelimeleri ?

İsminiz Ali olsa ve birisi sürekli Ali baba diye yazsa sohbette filan ayar olmaz mısınız ? Ben şahsen oluyorum sevdiğim insan olmasına rağmen gıcık kapıyorum. Alaysı ciddiyetsiz geliyor. Kardeşim de tatlım de. Siz rahatsız olur musunuz ? Tepkimi belli etsem onun da anlamı yok ben söyledikten sonra..
 
Sallamayın çok. İlgi görmeyince bırakır. Hıhı tamam deyip geçin. Parlarsanız arkası kesilmez.


  • begin again  (24.04.17 22:22:24) 
olurum. ismimden dolayı bana da sürekli ona benzer şeyler söyleyenler olurdu, allah'tan azaldı.

bu davranışı da mizah yeteneği çooook zayıf kişilerin gösterdiğini düşünüyorum.
  • m e b  (24.04.17 22:34:28 ~ 22:34:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.