ya kadınların bacakları kendiliğinden tüysüz değil miymiş?

az önceki duyuruyu okuyunca şok geçirdim. kadınların bacakları ağdayla/tıraşla mı öyle pürüzsüz, tüysüz oluyor? kollarını da mı öyle tıraş ediyorlar? her kadın öyle mi cidden?

ek: valla dalga geçmek için sormuyorum. her kadının yaptığını bilmiyordum.

kadın olmak çok zor dostum.

  • dedim ben sana  (24.04.17 20:33:47)
ögrenecegin cok sey var dostum.

  • thewizardofearthsea  (24.04.17 20:41:23)
gülmedim

  • elorelia  (24.04.17 20:43:39)
Cidden. Pembe de dışkılamıyoruz. Konu açılmışken.

  • aychovsky  (24.04.17 20:45:08)
Ben niçin ağda yapmayıp jiletle aldıklarını anlamadım.

  • tahin pekmez yoğurt  (24.04.17 20:54:50)
Hic iyi agda yapamayan ya da jiletle iyi tiras edemeyen kadin da mi gormedin? Kirli sakal gibi olabiliyor ve bacak killarini kesmek istemeyen kadinlari destekliyorum.

  • Traveller  (24.04.17 21:00:43)
bazen insan yalanlara inanmak ister...

iste bu da tam olarak oyle bir durum.

adam hakli.
  • kosun lan mevzu var  (24.04.17 21:10:24)
@tahin pekmez yoğurt:

ağda çok zahmetli ve zaman alan bir iş de ondan.
jiletle bir duş süresi içinde işinizi halledebiliyorsunuz.
yine de sadece ağda yapan, jilet sürmeyen ya da hiç ağda yaptırmayanlar da var tabii.
  • blatta hiberna  (24.04.17 21:10:48 ~ 21:11:43)
Cunku ağda çok acıtıyor

  • all girls dream  (24.04.17 21:27:17)
Dogal tuysuz erkekler de var.
Ama tuy dokucu, agda vs kullanan kadinlar cogunluktur sanirim.
Koltuk alti degil de bacaklar bana sexi geldi.
  • runfor  (24.04.17 21:45:57)
Philips marka bi ışın kılıcı var bazı kadınlar onla alıyor cillop gibi oluyor ;)

  • cluster  (24.04.17 21:50:35)
Nasıl yapıdıgını merak edersen artı 18
www.youtube.com
Evet tepeden tırnağa ağda traş cımbız vs oluyoruz. kaş bıyık hatta bazen kadınlar tum yüzüne de agda yaptırıyorn. genital bölgeden bacaga her yere bir ton vakit kaybı olmadı binlerce lira lazere sırf ayu gibi kıllı erkekler bizi beğensin toplum kabul etsin diye.
  • fasulyek  (24.04.17 21:53:34)
@fasulyek:
söylemeden duramadım...
videodaki çok başarısız bir ağda uygulaması bu arada.
ağdanın türü de farklı ve çok kalın sürülüyor.
bizimkiler olsa 15 saniyede çatır çutur girişip, bitirmişlerdi.
üstelik elleri değmez bile.
  • blatta hiberna  (24.04.17 21:57:38)
@playing star again: ben normalde bacaklarının/kollarının tüysüz olduklarını, hormonal sebeplerle bazılarında biraz fazla olduklarını ve onları aldırdıklarını düşünüyordum. bikini bölgeleri, koltuk altları için gittiklerini düşünüyordum.

yani hani bazı hemcinslerimizin erkek olmasına rağmen fazla istenmeyen tüyleri olmaz ya, onun tersinin kadınlar için olduğunu sanıyordum.
  • m e b  (24.04.17 22:02:58 ~ 22:03:23)
Duyurudaki günün sorusu bence bu olmali. Ya da haftanin sorusu :)

Hiç çıplak kadın görmedin mi dostum?
  • dafuq  (24.04.17 22:09:57)
@m e b, Homo sapiens-sapiens, butun derisi kil ile kapli olan bir mahluk.

Fakat bu killarin sekli, kalinligi ve birbirine yakinligi, DNA'daki katilimsal verilere ve vucuttaki testosterona gore degisiyor. Ozetle, herkesin tum vucudu killa kapli.
  • acediac  (24.04.17 22:11:07 ~ 22:11:54)
Kolları falan belki anlarim da butun epilator/agda reklamlari en cok bacak uzerinden yapilir genelde. Hic mi gormedin :) az ya da çok olur her kadinda. Yapisina, tenine gore degisir azligi coklugu ama var yani.

  • aquarium  (24.04.17 22:12:45)
soruyu yanlis sormus; verdigi cevapla bu yanlisi acikliga kavusturmus.

kadinlarin kollarinda/bacaklarinda da kil olabilecegini ama bunun yaygin degil de istisnai durumlar oldugunu zannediyormus bu arkadas. bu acidan bakildiginda eskisi kadar siritmiyor.
  • scars dont fade  (24.04.17 22:33:04)
Sonraki yorumlarını okudum. 2 ihtimal var akraba da olsa etrafında kadın yok veya etrafında kadın var ama tüysüzler.

  • cabiday  (24.04.17 22:41:27)