tarhana cipsi yediniz mi hiç?

tadını çok merak ettim, güzel miydi internetten sipariş vermeye değer mi?

Tadı güzel değil daha çok tuz ve ekşi bir tad geliyor. Dün Antep'te yedim ilk kez. Beğenip almadım.

  • iddaaci  (24.04.17 17:23:01)
orta anadolu da yaparlar konya bölgesinde vs gördüğümü hatırlıyorum.
yaşadığın bölgedeki teyzeler yapıyor olabilir onlar daha lezzetli olur fikrimce.
ben severim ama internetten sipariş verecek kadar aklıma gelmedi.
Merak için denemek için verilebilir.
  • basond  (24.04.17 17:23:59)
ben hic sevmiyorum. bizimkiler adana'dan ya getiriyor ya getirtiyor surekli.

  • der meister  (24.04.17 17:24:11)
ben hiç sevmemiştim (kahramanmaraş)

  • try again fail again fail better  (24.04.17 17:30:10)
Maras tarhanasina ben bayılıyorum. Çorbasını ayrı seviyorum.

  • fraise  (24.04.17 17:38:12 ~ 17:38:33)
Denildiği gibi tuzlu bir ekşi tadı var, bir süre sonra bayıyor. Maraş'ta yemiştim...

  • bi mekan  (24.04.17 17:42:58)
maraşlı arkadaşım getirmişti ama sevmemiştim. tarhananın çorbasını içeceksin.

  • blue eyes white dragon  (24.04.17 17:46:33)
migros'ta falan satılıyor mlife marka, git bir dene hoşuna giderse alırsın. el yapımı biraz daha yoğun olur, buna hesaba katmakta fayda var.

  • Apocalypse  (24.04.17 17:50:15)
yöresel bir lezzet olduğu için o yörenin dışındakiler genelde beğenmiyorlar. ben çok severim ekşimsi tadına bayılırım. bugüne kadar denettiğim kişiler arasında bir eşim bir de en yakın arkadaşım beğendi ve severek yiyorlar. diğerleri genelde beğenmedi.

  • avonkatalogu  (24.04.17 18:16:30)
cips inceliginde olanlarini macrocenter'da bulabilirsin. onlara arkli baharatlar da ekliyorlar daha guzel oluyor. normalde yogurt tuz kekik bugday olur, normalde de bu tatlari seviyorsan seversin. ben yogurt corbasi manyagi bir insan olarak seviyorum ama iyisi olursa.

  • mavicorap  (24.04.17 18:55:20)
sevmiyorum. üniversitede maraşlı bir arkadaşım vardı kızı çok da severim ama hatrına bile yemedim.

  • cabiday  (24.04.17 18:57:22)
Yedim ama pek beğenmedim. Hastayken normalde yediğin şeyleri yiyemezsin de, benzerini yapar ve 'Al, bak bu da ondan' falan diye kandırırlar ya; bu da ona benziyor. Tarhana çorbasını severim ama cipsini pek tutmadım.

  • aychovsky  (24.04.17 19:01:00)
benim de pek hoşuma gitmedi, ekşi ve tuzlu değişik bir şey. çorbasını severim ama.

  • theseachange  (24.04.17 19:04:08)
acı bi tadı var ben hiç sevmem. mecbur olmadıkça tarhana çorbasını da sevmem.

  • dedim ben sana  (24.04.17 19:35:21)