Kac para eder bu laptop ?

Elimdeki laptopu deskteop alacagim icin satmayi dusunuyorum. Bir iki tane bilgisayarciya sordum. Hani yani dusuk fiyat vereceklerini biliyordum ama, ebesini skecekelerini tahmin edememistim. Tanidiklar ebesini skti. tanimadigim bilgisayarcilar bana da kayar muhtemelen. bende netten satayim diyorum. ama fiyati da iyi ayarlamak lazim. musteriyi de kacirmayalim, kendimizi de kandirmayalim :)

HP HDX 16 laptop
16 inc 1920-1080p full hd monitor.
Core 2 Duo 2.4 ghz islemci
4 gb DDR2 800 Ram
512 MB 9600 GT ekran karti
320 GB Sata2 HDD
Bluray okuyucu/dvd yazici
Dahili tv karti - 2 tane uzaktan kumanda. biri minick, birisi normal.
parmak izi okuyucu.
kadife gibi bi kilif
2+1 woofer'li hoparlor.
webcam, aydinlatmali.
ekranda bir kac ufak cizik var. kapandigi zaman tuslar cizmis biraz. belli olmuyor calisirken. ust kapakta da ufak bir cizik var. onun disinda sorunsuz.

kredi kartina taksitle satmayi dusunuyorum ayrica. ilgilenenler olursa gorusebiliriz.

helalinden 500 tl : o

  • vurursa gol olur  (08.01.10 19:20:33)
guzel aletmis. kac aylik olduguna ve garanti durumuna gore degisir fiyati. garantisiz 1200-1300 garantili 1500-1600 civarina gider sanirim. yine de rurouni nin dedigi gibi ikinci el piyasasina bakmakta fayda var. forum.donanimhaber'in ikinci el sayfalarina bir bakin sizinkinin muadili olanlar kaca gidio. dikkat edin buralarda olucu coktur ama aletin hakkini verenler de vardir. fiyat cok, benzerleri iki hafta once su fiyata satildi diyenlere kulak asmayin. alici olan zaten pazarlik icin iletisime gecer

  • crucio  (08.01.10 19:57:16)
Donanimhaberde islemci+ram+hdd ve ekran karti olarak muadilleri 1500 lira civarinda. ama bluray okuyucu, full hd monitor, dahili tv karti, 2+1 hoparlor gibi ozellikleri yok. standart laptoplar. ben bunu 1500'e satayim diyorum direk.

  • arnatuile  (08.01.10 20:27:28)
@vurursa gol olur, hakikaten vurucu adammissin :)

  • arnatuile  (08.01.10 20:27:51)
kimseye gostermis degilim su ana kadar. gosteremem de zaten. zira ben yurtdisinda yasiyorum. haftaya bir arkadasim gidecek istanbula, onunla kardesime gonderecegim. satis islemlerini kardesim takip edecek istanbulda.

planlarima gore 1500 liraya ihtiyacim var. temizde olsa ugrasmak istemiyorum. 1500 e satacagim gidecek.
  • arnatuile  (08.01.10 20:58:01)
özellikler yüksek ekran kartı neden düşük kalmış. 1000 dolar eder garantisi devam ediyorsa

  • efruz  (08.01.10 21:02:51)
ekran karti cokta dusuk degil gibi ?

garanti olayini bilmiyorum. bunu hp verdi bana. eski bilgiayarimi tamir edemediler. yerine sifir olarak bunu verdilerdi. tabi eskisinin faturasi bunda gecerli olmuyormus haliyle. bu direk seri numarasin uzerinden hp'nin garantisi altindaymis. aldigim gun teknik serviste sordugumda oyle dedilerdi bana.
  • arnatuile  (08.01.10 21:06:26)
ahaha. hocam esprisine 500 dedim :) ben olsam bunu 1500'den aşağıya satmam şaka maka. kendi dandik pc'me bile 1400 tl ye talip oldular. ona talip olmazlarsa adam değiller.

  • vurursa gol olur  (08.01.10 21:11:32)
kim oldu adres ver :P

  • arnatuile  (09.01.10 00:33:38)
blueraysiz ama 2 gb paylaşımsız ekran kartlı muadilini 1400 TL ye aldım. Hem de sıfır, hem de iki yıl garantiki. Bir karşılaştırma yapabilirsin.

  • exordinary  (09.01.10 08:29:35)