Başka Şehirden Pasaport Almak

Merhaba

İstanbul için pasaport sırası 15 mayıstan önce yok.

Acaba bir başka şehirin emniyet müdürlüğüne başvurabilmek mümkün mü?

Saygılar

4-5 sene önce ben farklı şehirden almıştım. mümkün olmalı.

  • awlmi  (24.04.17 16:32:04)
mümkün

  • elorelia  (24.04.17 16:32:45)
Elbette mümkün, acil pasaport için Yenikapı'dan Yalova'ya gidip gelen biri vardı geçenlerde buralarda. Yakınsa Kocaeli veya Tekirdağ seçeneklerini de değerlendirebilirsin.

  • chicha  (24.04.17 16:34:50)
teşekkürler.

peki epasaport sitesinde randevusuz da alınabiliyor diyor bir kaç kişi.

acaba gidip şansıımı denemeli miyim?

bir de bu banka ödemesi randevu alınmadan ödenebiliyor mu?
  • Mehmet Ersoz  (24.04.17 16:42:20)
mümkün. ben edirne'den geçen sene aldım. 30 geliş 30 dönüş 60 liraya edirne'ye gelip alıp dönersiniz. gelmişken de ciğer yiyin :d
not: randevusuz tanıdık falan olursa belki ama gerek yok öyle bir riske. edirne'de hiç sıra olmuyor.

  • golgi aygıtı  (24.04.17 16:45:52 ~ 16:46:31)
ataşehir ilçe emniyete git .. randevu alamadım ama acil bir düğün için 20 gün sonraya almanya ya gitmem lazım de .
alırlar rendevusuz başvuruyu .. bugün aldım ben 3-5 kişi randevusuzdu

  • taylor durden  (24.04.17 17:11:42)
başka şehirden de mümkün randevusuz da mümkün ama randevusuzun garantisi yok. polislerin keyfine kalıyor biraz. yoğunlarsa falan yüzüne bile bakmayabilirler.

ödemenin randevu ile ilgisi yok. devlet para verenden her türlü alır parayı.
  • nrmnm  (24.04.17 17:12:19)
randevusuz biraz şans işi sanırım. ben de bugün başvurdum randevum daha geç saatte olmasına rağmen sırada kimse yok diye beni aldılar randevun var mı diye soran da olmadı

  • Tam1Hi0n3  (24.04.17 18:07:03)