[]

Paypal'ı hala kullanamıyoruz, değil mi?

Merhabalar

chess.com'dan üyelik almak istiyorum ama kredi kartım yok ve hesap kartlarımı da kabul etmiyorlar.

Paypal alıyorlar ama, biz Türkiye'den hala transfer yapamıyoruz, değil mi?

 
Hayir maalesef


  • fasulyek  (24.04.17 00:36:25) 
erasmusta italya'dan paypal hesabı açmıştım ve hala türk kredi kartım tanımlı. normal türk internetinden girince benden italya'da kullandığım cep telefonunu istediği için giremiyorum ama üniversite internetinde (eduroam) hesabıma ulaşmaktayım. ayrıca geçen sene kullanıcı adı ve şifremi girerek mis gibi alışveriş de yaptım ebay üzerinden. ama aradan bir sene geçti, tekrar denemek gerekir. vpnle de eski hesabına ulaşabiliyorsundur sanırım.


  • rain when i die  (24.04.17 00:56:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.