Hiç kavga ettiniz mi?

Fiziksel olarak yani? Benim hiç olmadı nedense.

Tekme yumruk Etmedim. Yumruk yedim bir defa gerçi lisede.

Boğuşmalı, itmeli etmişimdir ama.
  • bir ileti paylastim  (23.04.17 14:46:10)
oyun oynarken bir taş atmıştım ufakken, o taş bir arkadaşın kafasını yardı, çok fena yardı, çok korkmuştum, ondan beri ben dayak yedim ama kendimi savunma haricinde vurmadım.

  • kurnaz  (23.04.17 14:48:19)
ettim lisede bir kaç defa ve ortaokulda çok kez.

  • hayati cozemeyen adam  (23.04.17 14:49:44)
ben de etmedim ve bazen keşke zamanında etseymişim diyorum :)

  • füt  (23.04.17 14:50:25)
Hayır hiç.

  • old possum  (23.04.17 14:50:47)
hayır. benim vurduğum oldu, bana vuran oldu ama karşılıklı bir işe dönüşmedi hiç. genelde sorunlarımı diplomasi ile çözerim.

  • ron dennis  (23.04.17 14:52:28)
ettim ama son yumruğumu savuralı çok oldu. şu saatten sonra da etmem sanırım.
sol kaşımın kenarında belirgin bir dikiş izi taşıyorum hatıra olarak. (siz bir de karşı tarafı görseniz)

  • filteria  (23.04.17 14:53:53)
ben de ilköğretim yıllarında etmişimdir ama yetişkin bir birey olduktan sonra hiç etmedim diyebilirim. ama geçen yıl metrobüste 35 yaşlarında bir adam bana sataşınca elmacık kemiğine sert bir yumruk atmıştım. sonra ayırdılar. inanın sinirden mi neden bilmiyorum bacaklarım acayip titredi. kendimi ilk kez öyle gördüm.. sebebi neydi ki.

  • sik kullanilanlar  (23.04.17 14:59:52)
Lisede birkaç defa ettim, sonuncusu karakolda bitmişti. Ondan sonra hiç etmedim.

Ayrıca bir yıl önce bir arkadaşım bıçaklanarak öldürüldü. Kavga etmesin kimse.
  • vedatchilipeppers  (23.04.17 15:35:48)
çok ettim ama uzun zamandır etmiyorum, sakinleştim bayağı belki de ondan kaynaklanıyor bu yüzden şimdi ederim diye biraz tedirgin oluyorum galiba.

  • Apocalypse  (23.04.17 15:39:35)
çocukken oldu. yetişkinlikte (15-16 yaş sonrası) hiç olmadı.

  • nathanieltroy  (23.04.17 16:11:54)
ortaokulda falan ettim en son 15 yıl oldu neredeyse. lisedeyken birkaç arkadaşm bi kıza laf atıldı diye olay mahalline gidip laf atanlara dayılanmış, daha sonra bıçağı yiyip -neyse ki kalın montu delememiş- 100 kilometreyi 5 saniyede koşunca muhtemelen onlar da bu işlerden uzak durmuşlardır.

  • bohr atom modeli  (23.04.17 16:25:21)
ilkokuldayken bi çocuk küfür etmişti. çocuğu yere düşürüp ayağından tutup sürüklemiştim yerde.

  • ma ya  (23.04.17 16:35:21)
Sakin tatlı biriyim aslında ama çingeneliğe çok hızlı geçiş yapıyorum. Daha 5 yaşındayken iki kişinin kafasını yarmıştım. Biri yanlışlıkla diğeri oyuncağımı çaldığı için ahahah. Lisede 2, üniversitede bir defa kavga ettim gece sarhoştum ve adam hak etmişti. Bireysel kavga dışında arkadaş grubum çok sorunluydu ya. Yabancı arkadaşlarım bile yan baktın kavgası çıkarırlardı kaç mekandan atıldık hiç hatırlamıyorum.

  • jazzabel  (23.04.17 16:55:26)
11-12 sene önce etmiştim en son. sonra hiç gerekmedi.

  • soft  (23.04.17 17:27:59)
okuyunca şaşıracak kadar çok, çoğunda dövdüm ama çekirge misali bi kaç kez yedim

  • Big bada bum bum  (23.04.17 22:27:25)