[]

app store ücretsiz indirme sorunu

appstore da ücretsiz görünen app leri indirmeye çalıştığımda satın almak için kredi kartı bilgilerim isteniyor, geçen shazam indirmeye çalıştım 1 tl çekmiş, şu kadar çekiyorum filan diye bir bilgi vermeden hem de. Google maps, twitter vs gibi applere bile satın alma işlemini doğrulayın diyor. Apple in ücretsiz anlayışı 1 tl ok mi olmuş anlamadım ya?
 
1 tl kredi kartından çekip sonra iade ediyor diye biliyorum. Bence kredi kartı bilgilerini kaldır ama. Onun yerine itunes kartlardan kullan.


  • begin again  (23.04.17 11:34:29) 
Kredi kartı bilgi ekle, deneme amaçlı 1 tl çekip ardından iade edecektir.


  • cemallamec  (23.04.17 11:44:50) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.