Çocukluğunuzda en sevdiğiniz çizgi film

Hangisiydl?

çok fazla ama tom ve jerry ile bugs bunny arasında kaldım.

  • m e b  (23.04.17 01:40:42)
candy

2. sırada da ay savaşçısı vardı

3te de bugs bunny
  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin_yine  (23.04.17 01:43:17 ~ 01:43:37)
Taş devri ile Hollywood Yaramazları

  • aychovsky  (23.04.17 01:43:41)
sırasıyla ilk 3

road runner, jetgiller, şirinler
  • belkider  (23.04.17 01:47:23)
Hollywood Yaramazları, Taş Devri, Ninja Kaplumbağalar, Tom ve Jerry.

bir de, spider man'i hep çok sevmişimdir kendimi bildim bileli.
hâlâ da izlerim.
  • blatta hiberna  (23.04.17 01:55:54)
captain tsubasa, beyblade, yugi oh, casper, scoby do.

  • blue eyes white dragon  (23.04.17 01:56:45)
Teletabiler, Şirinler, Taş Devri

  • fragile lady  (23.04.17 01:58:00)
Şirinler, Taş Devri ve Jetgiller. Ama en çok Şirinler.

  • ms brownstone  (23.04.17 02:18:05)
Maske

  • intihar etsem de kendime gelsem  (23.04.17 02:18:29)
Maske

  • brad pitt  (23.04.17 02:19:09)
Şirinler hatta bu yaşımda geçen hafta sinemada yeğenim ile izledim; ondan daha çok ben eğlendim.

Şirinler ile ilgili çeşit çeşit çocukluk hikayelerim de vardır; evlendiğim günün akşamı şirinleri izleyip şirinleri izleyip yatacağım demek gibi. piknikte babama saatlerce şirinleri aratıp bulamayınca 'ben iyi bir çocuk değil miyim?' diye aglamaya baslamisim. Babam 'şirinler bu ormanlarda yaşamiyor' diye kandırmış beni. Ayrıca belirli bir yasa kadar da şirinlerin evi diye mantar yemeğimi hatırlıyorum.

Böyle bir şirinler aşkı vardı bende.
  • fraise  (23.04.17 02:23:29)
pokemon

  • bonisnocetquimalisparcit  (23.04.17 02:31:43)
Uçan kaz, clementine, candy, heidi, değerli

  • manuel mandalina  (23.04.17 02:37:33)
life with louie
mad jack the pirate
voltran
ghost busters
heman
xmen
maske
şirinler
  • stewie  (23.04.17 02:44:39)
  • stewie  (23.04.17 02:49:48)
402 no'lu sınıf
heidi
şirinler
  • nathanieltroy  (23.04.17 02:51:50)
star da yayınlanan spider man
alkislarlayasiyorum.com

  • faik abi  (23.04.17 03:07:29)
fox kids ve jetixtekilerin hemen hepsi. onlardan öncede kanal dedekiler.

  • qazedcsrfvtyhngujmkol  (23.04.17 04:24:04)
pazar sabahları voltran, okul sonrası he-man, bir de clementine vardı huzursuz ederdi.

  • puc  (23.04.17 09:19:20)
Looney tunes. Bugs bunny'yi o kadar sevemezdim ama diger karakterlerine bayilirdim.

Bir de Maske'nin yeri ayri tabii:) MUthis karakterdi:D Kilodu kafaya gecirme hareketi bende aliskanlik yapmisti, kapsonlu giyenlerin kapsonunu cat diye kafasina gecirmekten kendimi alamiyorum. Yasim 29, hala yapiyorum:D
  • stavro  (23.04.17 09:21:34)
en sevdiğim şirinler'di. onun arkasından da snoopy, simpsonlar, red kit ve heidi gelir.

ek: varyemez amca ve rocko'nun modern yaşamı (gerçi bunu 11-13 yaş arası falan izlerdim, geç çocukluğa denk düşüyor yani) da vardı.
  • misterturist  (23.04.17 09:53:03 ~ 24.04.17 14:37:36)
  • stewie  (23.04.17 11:11:02)
jetgiller, aslan kral, scooby doo, haa bir de tsubasa ve beverly hills

  • duyond  (23.04.17 11:41:16 ~ 11:41:38)
Esteban, Sirinler, Varyemez Amca, Tsubasa, Genki, Clementine, Voltran. Kucuklugumde Trt1den baska kanal olmadigindan ne yayinlansa gozlerimizi dort acip izlerdik.

  • Tutkun  (23.04.17 13:10:10)
Ay savaşçısı. Bu aralar yeniden başlamayı düşünüyorum hatta.

  • cabiday  (23.04.17 14:13:43)
valla çok vardı yaaaa <3 hala da düzenli olarak çizgi film izliyorum -tabi artık animedir, familiy guy'dır, southpark'tır falan seyrediyorum ama olsun :D -

looney toons'un tiny toons diye bir versiyonu vardı, ana karakterlerin çocuk versiyonları vardı, mesela erkek çocuk tavşan -ne demekse- maviydi, kız olanı pembe gibi :D onu severdim.

sihirli kurdele'ye bayılırdım, hatta daha geçenlerde tekrar bitirdim :D ara ara izlerim hala :3

sailor moon, wedding peach gibi mahou shoujo - magical girl animelerini severdim, hala da severim :D sailor moon galp

bir de mavi suyun sırrı vardı trt'de, hatta disney sonra buna benzer bir çizgi film de yaptı, onu severdim çok.

bir de luff-a-lympics vardı aldkşadkadkasi onu çok severdim.

aa dragonball'u unuttum!! <3 XD

he-man ile she-ra'yı da severdim, ama aşırı değil.

şeker kız candy'e ba-yı-lır-dım! terry grandchester <3 zaten kızların efendi adam yerine piç tercih etmesi hep bu pezevenk yüzünden XD

şirinler'i hala çok ama çok severim, oyuncaklarını biriktiriyorum :3 hatta ufak birşey: bir yüksek lisans+doktora dersine, hoca her derste sabahleyin kinder sürpriz yumurta getirirdi, biz de bilmemkaçyaşındaki eşşek kadar "çocuklar" hepsini biriktiriyorduk -bu dediğim 3-4 sene önce falan oluyor- hepimiz asistandık, hepimizin odası ağzına kadar kinder'den çıkan şirinler oyuncakları ile kaplanmıştı XD

aa varyemez amcayı da çoook severdim! ve dark-wing duck! yeah! darkwing duck'a bayılırdım, çok seksiydi bence XD

tom ve jerry demiş miydim? :D

bi de slam dunk ile tsubasa'yı da severdim ama asla sportif bir insan olmadığım için daha çok arkadaşlık duygusu yüzünden severdim sanırım :/

disney çizgi filmlerinin hepsini de severdim, hatta trt'de bir seri halinde hatırlamışlardı diye hatırlıyorum, babam hepsini kasede kaydetmişti, oturup seyrederdik ailecek.

bir de uçan kaz nils ile çanta kafa-testerella ikilisini severmişim daha da küçükken ama ben hatırlamıyorum, annemle babam anlatıyor :D

ha bir dee!! MAGIC KNIGHT RAYEARTH! sihirli şövalyeler! bu da magical girl cinsinden, ama clamp evreni çok başkadır ve manyaktır, o yüzden ayrı bir yeri vardır bende :)

ha bir de şunlar var: maske -aşıktım XD- , tazmanya canavarı -evet looney tunes ama ayrı belirtmek istedim, çünkü aşıktım-, kaptan mağara adamı -aşıktım-, çakmaktaşlar, jetgiller -zamanda nasıl gidip geldim belli değil XD hannah barbara'nın hangi çizgi filmi varsa artık XD - BEVERLY HİLLS GENÇLERİ!!! BİANCA <3 ALDSJKİDKAİ kötüyüm kabul XD bi de çok küçük olmasam da, nickelodeon'daki çizgi filmlerin çoğu: rocko's modern life, kablam, hey arnold!, rugrats, ahhh' real monsters, catdog vs vs

en sevdiğimi sormuşsun ama ben hepsini de en çok sevdim *hüzünlü kemanlı müzik girer* :,)
  • pasp  (23.04.17 14:56:33)
Digimon harikaydı. Sonrasında beyblade, pokemon, megaman, shaman king, yugioh. Hepsi de güzeldi.

  • amusan  (23.04.17 15:08:27)
şirinler, tom ve jerry, çizgifilmden sayılırsa eğer teletabiler, pokemon, sailor moon,
life with louie, 402 no'lu sınıf, çılgın korsan jack, örümcek adam, süper kene,
sünger bob, the wild thornberries, rugrats, danny phantom.. çok var daha :D
  • theseachange  (23.04.17 15:09:19)
Şirinler
Tom ve jerry
Bugs bunny
  • mutlusismankedi2015  (23.04.17 17:19:32)
Batman, He-Man, Conan, Rambo, Tsubasa, Richie Rich

  • harvey  (23.04.17 17:40:12)
oscar
he-man
ninja kaplumbağalar
  • pieta  (23.04.17 17:43:15)
arkideş: bugs bunny.

ağaçkakan woody vardı bir de.

şirinler tabii ki, he-man.
  • runfor  (23.04.17 23:17:12)
  • kosun lan mevzu var  (23.04.17 23:25:27)
bi kedi gördüm sanki.

  • for day to break  (23.04.17 23:33:50)