[]

Sigara içen bazı kişiler neden ahır gibi kokuyor?

Sigara içen herkes kokmuyor ama bazı insanlar var ki, metroda yanıma oturunca ya da otobüse adım atar atmaz direk sigaranın tütününü ağzında cakkkıdı cakkıdı çiğnemişcesine leş gibi sigara koktuğunu hissediyorum. Adamın saçına, başına, üstüne, tenine hatta her bir hücresine işlemiş sigara. Adam oksijen alıp karbonmonoksit salıyor, ter yerine nikotin salıyor teninden. Sanki adamı basınçlı bir kaba koymuşlar, üzerine bilmem kaç atmosfer basınçla sigara dumanı nüfuz ettirmişler.
Bu neden oluyor? içtiği sigaranın tütününden mi? Pineklediği, ahırdan farksız kahvehaneden mi? Nedir yani bu herifi kokmayan sigara tiryakilerinden ayıran şey? 
Kapalı alanda sigara içildiğinde kıyafetlere, saça başa hatta atlete kadar siniyor kokusu. Kişisel hijyene de dikkat etmiyorsa leş gibi kokar.


  • Depik  (23.04.17 00:21:31) 
cevap yok da bunlar ne güzel betimlemeler yav.

ahahahah. koptum mk.
  • efreet sultan  (23.04.17 01:08:25) 
Seyrek duş alma,
Seyrek kıyafet değiştirme,
En önemlisi ise içtiği tütün.
  • manuel mandalina  (23.04.17 02:15:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.