[]

kayıt stüdyosu tavsiyesi (izmir)

selamlar,

2 kişi kayda girip bir şeyler kaydetmek istiyoruz stüdyoda. Bir vokal olacak bir de akustik gitar. Hücüm kayıt olacak şekilde yapılması gerekiyor sanıyorum. İzmir de ikamet edilmekte. İzmir karşıyaka bostanlı'da Stüdyo 5150 ile görüştüm sadece, burası da gitarı kendimizin temin etmesi gerektiğini belirtti.

hasılı, akustik gitarı olan (orta derece yeterli, çok iyi olması şart değil) kayıt stüdyosu tavsiyesi varmı bildiğiniz?

Birde ekşisözlükte, sol taraftaki ekşisözlük banner'ına tıkladığımızda en iyi entry'ler gelirdi eskiden. artık değişmiş sanırım. şimdi nasıl getirtiyorsunuz onları?

 
www.studyo440.com bir sorun yardımcı olabilirler


  • rahmetli de kotulerdi  (24.04.17 01:20:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.