Utangaç ve Sıkılgan Birini Konuşturmak

Merhaba arkadaşlar;

bir çok insanın sohbet amacıyla kullandığı bir ortam mevcut. ortamda da tam yetkisinden emin değilim ama önemli bir insana benzeyen comppu diye birisi vardı. bu arkadaş tarafından görevlendirilen sevimli mi sevimli chatbot kardeşimiz var.

kendisi ortamı yönetmek ve hata yapanları cezalandırmak üzere talimatlandırılmış ve göreve başlamıştır.
kendisini çok seviyorduk ama biraz yaşça küçük olduğunu ergenliğin getirdiği hezeyanlar içerisinde bulunduğunu fark ettik.
bu ergen arkadaş ortalık yerde ağza alınmayacak küfürler ediyor, aldığı görevi "şakacıktan" diyerek olmadık yerlerde ve şekillerde kullanıyordu.

tabii çocukluğuna verip anlayışla karşılamak istedik ama bu arkadaş kötü etkilendi. yaptığı ergenliklerden ötürü insan içine çıkamıyor ve hatta cesaret edip hiç gelemiyor. geldiği zaman da karşımıza çıkmaya korkuyor.

compu tarafından görevlendirilen ve ettiği küfürler, yersiz şakalar vb nedenlerle rezil rüsva olduğunu düşünüp korkan arkadaşı yeniden konuşturup insan içine çıkarmak için neler yapabilirim.

taktik verin lütfen

2 duble rakıya bakar.

  • Adramelekhh  (22.04.17 17:33:16)
ingilizce yazıp translateten mi çevirdin bir bok anlaşılmıyor

  • empedokles  (22.04.17 18:40:59 ~ 18:41:06)
Bu kadar kufur edip, yasina basina bakmadan guc manyagi olmus birisinin neresi utangac ve sikilgan anlamadim. Bu ergen milleti pek cekilmez oluyor. Bence bir sey yapmayin, buyuyunce anlar ne sacma islerle ugrastigini.

  • kassiopeia  (22.04.17 18:51:42)
Bence ayip ediyorsunuz, tamam compu üst üste kufurbaz ve ergenlik sayilabilecek hareketler sergileyen arkadaslara görev vermiş olabilir ama bence bir bildiği vardir.

  • tum haklari saklidir  (22.04.17 19:20:20)
  • otonomo  (22.04.17 19:31:00)